Українська література

Дата: 17.04.2020 12:00

Українска література

1. Леся Українка. Відданість своїм мріям, наполегливе прагнення до мети («Мріє, не зрадь»). Зображення повені людських почуттів у вірші «Стояла я і слухала весну…»
  2. Леся Українка. Драма-феєрія «Лісова пісня». Фольклорно-міфологічна основа. Символічність образів Мавки і дядька Лева – уособлення духовності і краси.
  3. Леся Українка. «Лісова пісня». Мати Лукаша й Килина – антиподи головній героїні Мавці.
  4. Леся Українка. «Лісова пісня». Почуття кохання Мавки й Лукаша як розквіт творчих сил людини.
  5. Контрольний твір – роздум за творчістю Л.Українки.

1) „Хто не жив посеред бурі, той ціни не знає силі” (життєвий шлях та поезія Лесі Українки).

2) „Ну, як-таки, щоб воля — та пропала? Се так колись і вітер пропаде!” (за драмою-феєрією Лесі Українки „Лісова пісня”).

3) „Ні! я жива! Я буду вічно жити! Я маю в серці те, що не вмирає!” (за драмою-феєрією Лесі Українки „Лісова пісня”).