#ЦифраДня

Дата: 22.12.2020 12:47

За 11 місяців 2020 року кількість платників податків Донеччини

зросла більше, ніж на 1700 осіб

Як повідомили в управлінні електронних сервісів Головного управління ДПС у Донецькій області, станом на 1 грудня 2020 року на обліку в органах податкової служби регіону перебуває 201,5 тис. платників податків. Це на 1,7 тис. платників (0,8%) більше, ніж на початок року. Із загальної кількості суб’єктів господарювання  81,3 тис. – юридичні особи, 118,2 тис. – фізичні  особи-підприємці та 2 тис. осіб, які здійснюють незалежну професійну діяльність.

За одинадцять місяців 2020 року виявили бажання розпочати власну справу майже 10,4 тис. платників, у тому числі 1,8 тис. юридичних осіб та  8,6 тис. фізичних осіб-підприємців.

У стані припинення перебуває понад 15,2 тис. юридичних осіб. В той же час у 2020 році  7,7 тис. фізичних осіб припинили підприємницьку діяльність.

Станом на 1 грудня поточного року в реєстрі платників податку на додану вартість міститься інформація щодо 6280 юридичних осіб та 608 фізичних осіб-підприємців.

У Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків станом на початок грудня 2020 року обліковано понад 4 млн 110 тис. фізичних осіб Донеччини. Протягом січня-грудня 2020 року в ДРФО області зареєстровано 13,6 тис. громадян, з них 425 іноземців.

В Окремому реєстрі ДРФО перебуває на обліку 9521 мешканець Донеччини. Це особи, які через свої релігійні переконання відмовилися від присвоєння їм номера облікової картки платника податків та обліковуються у згаданому реєстрі за прізвищем, ім’ям, по батькові та серією і номером паспорту.

Податкова Донеччини нагадує корисні посилання на офіційні сторінки Державної податкової служби України: Telegram - t.me/tax_gov_ua, Facebook - fb.com/TaxUkraine, YouTube - youtube.com/TaxUkraine.

Крім того, у нас теж є YouTube-канал  https://www.youtube.com/channel/UCzcW1e1XnPo_Qc6oV6XP3YQ

Підписуйтесь на офіційні канали податкової служби, щоб не пропустити важливе!

#ЕлектронніСервіси, #ДПС_Донеччина