ДЕНЬ ГІДНОСТІ І СВОБОДИ

Дата: 18.11.2022 16:33

21 листопада украЇнці відзначають одну з нових, але знакових дат в історії України – День Гідності та Свободи.

У п’ятницю, 18 листопада, з нагоди відзначення 9 річниці Революції Гідності, з метою вшанування патріотизму громадян, у нашій школі відбулися тематичні виховні онлайн-заходи « Революція Гідності. Як це було…» для учнів 1-5 класів та « Україна –країна нескорених» для учнів 6-10 класів.

Учні з особливим трепетом у душі прониклися патріотизмом і бажанням стати гідними громадянами України, віддали шану тим, хто загинув за волю і незалежність України.

Не забуваймо героїв, які виявили сміливість і боролися за права людини, за нашу свободу!

Фото за посиланням : Фото без опису