ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Дата: 18.12.2022 09:43

Фото без описуВзимку є чимало свят, яких з нетерпінням чекають дорослі та діти.Свято Миколая – це своєрідне підбиття підсумків: зважування добрих і поганих вчинків, здобутків у навчанні. Традиційний шкільний захід до Дня святого Миколая у КЗ “Золотоколодязька ЗОШ” цьогоріч відбувся в онлайн-форматі.Не залишилися без уваги Миколая учні нашої школи , до яких він завітав напередодні свята.Школярі радісно і тепло зустріли гостя.Діти не розгубилися: розповідали вірші, співали пісень. Радість, усмішка та щирість в дитячих очах ще раз переконали усіх присутніх на святі, якою великою справою є творити добро, дарувати один одному любов та доброту. Учні ознайомилися з історіюєюулюбленого зимового свята, дізналися більше про Святого Благодійника, якого в народі іменують Великим Чудотворцем. Ангели славили святого Миколая , а норовливий чортик , все спонукав дітей до злих справ. Але, як завжди, добро перемогло зло. По закінченні свята учні та батьки отримали масу позитивних вражень. Свято вдалося на славу!

Вся наша шкільна родина вітає усіх з Днем Святого Миколая. Нехай цей прекрасний день принесе до Ваших осель радість, світло і приємні несподіванки .Миру Вам і добра, достатку, щастя, злагоди, благополуччя й душевного родинного затишку.

Фото за посиланням: https://www.facebook.com/photo?fbid=709943623817131&set=pcb.1176437909969471