Перелік рішень 19 сесії VII скликання

Перелік рішень сесії

19 чергова сесія Шахівської сільської ради

28.03.2017

1. Про зміну засновника та найменування Октябрської загальноосвітньої школи I-IІІ  ступенів Добропільської районної ради Донецької області , Никанорівської загальноосвітньої школи I-IІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області .

2. Про зміну найменування дошкільного навчального закладу ясел-садка №7 «Тополька» Октябрської сільської ради Добропільського району , ясел-садка №11 «Берізка» Октябрської сільської ради Добропільського району Донецької області .

3. Про зміну найменування Октябрського сільського будинку культури Октябрської сільської ради Добропільського району Донецької області , Володимирівського сільського будинку культури Октябрської сільської  ради , Торецького сільського клубу  Октябрської сільської ради , Никанорівського сільського будинку культури Октябрської сільської ради.

4. Про затвердження переліку проектів інфраструктурних об’єктів за рахунок місцевого бюджету Шахівської об’єднаної територіальної громади .

5.Про переведення будівлі Октябрської амбулаторії в адміністративну будівлю Шахівської сільської ради об’єднаної територіальної громади.

6. Про делегування Управлінню капітального будівництва Краматорського міськвиконкому функцій замовника робіт по виконанню проекту «Термомодернізація будівлі дитячого садка «Тополька» розташованого в селі Шахове (Октябрське) по вул. Миру 10 , Добропільського району Донецької області.

7. Про внесення змін до Статуту Октябрської сільської територіальної громади (об’єднаної ) Добропільського району Донецької області та затвердження нової редакції статуту.

8. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації по проекту « Реконструкція та термомодернізаціябудівлі амбулаторії Октябрської амбулаторії загальної практики  сімейної медицини №3 під Центр надання адміністративних послуг по вул. Чернявського, буд. 5 в с. Шахове Добропільського району Донецької області ».