Перелік рішень 20 сесії VII скликання

Перелік рішень

20 чергова сесія Шахівської сільської ради

26.04.2017

1. Про делегування Управлінню капітального будівництва Краматорського міськвиконкому функцій замовника робіт по виконанню проекту «Капітальний ремонт сільського будинку культури за адресою: вул. О.Довженка (50 років жовтня ), 79 с. Торецьке Добропільського району Донецької області».

2.Про внесення змін та доповнень в рішення сесії об’єднаної територіальної громади від 23.12.2016 р. № VII-16/1 «Про бюджет об’єднаної територіальної громади на 2017 р. (зі змінами та доповненнями , внесеними рішенням сесії сільської ради від 17.03.2017  № VII- 18/1 ) .

3.Про затвердження Положення про сектор освіти , молоді та спорту , культури і туризму виконавчого комітету Шахівської сільської ради.

4. Про делегування Управлінню капітального будівництва Краматорського міськвиконкому функцій замовника робіт по виконанню проекту «Капітальний ремонт сільського будинку культури за адресою: вул. М.Ф.Чернявського ( Октябрська ) 16 , с. Шахове ( Октябрське )Добропільського району Донецької області» .

5.  Про затвердження Положення про сектор обліку і звітності виконавчого комітету Шахівської сільської ради.

6. Про затвердження Положення про земельно-екологічний сектор виконавчого комітету Шахівської сільської ради .

7.Про затвердження Положення про фінансово-економічний сектор виконавчого комітету Шахівської сільської ради .

8.Про затвердження Положення про сектор соціального захисту населення виконавчого комітету Шахівської сільської ради .

9. Про затвердження Положення про  юридичний сектор виконавчого комітету Шахівської сільської ради .

10.Про затвердження Положення про Центр надання адміністративних послуг Шахівської сільської ради (об’єднаної територіальної громади ) та Регламенту Центру надання адміністративних послуг Шахівської сільської ради .

11. Про ініціювання створення Всеукраїнської асоціації міських , селищних та сільських рад об’єднаних територіальних громад .

12.  Про затвердження актів прийняття-передачі рекультивованих земель ( гірничо-технічна рекультивація ) .

13. Про затвердження актів прийняття-передачі рекультивованих земель ( біологічна рекультивація ) .

14. Про внесення доповнень до Програми економічного та соціального розвитку Шахівської сільської ради на 2017 рік , затвердженої рішенням сесії  № VII-17/3 від 07.02.2017 .

15.  Про підвищення тарифних розрядів педагогічних працівників закладів та установ освіти .

16. Про делегування Департаменту освіти і науки Донецької обладміністрації функцій виконання закупівлі обладнання та меблів по проекту «Капітальний ремонт будівель ЗОШ I-III ступенів , розташованих за адресою: с. Шахове ( Октябрське ) вул.Шкільна , 1а Добропільського району Донецької області».

17. Про затвердження положення «Про громадські слухання на території населених пунктів Шахівської сільської ради Об’єднаної територіальної громади» та Положення «Про загальні збори ( конференції ) членів територіальної громади за місцем проживання мешканців сіл Шахове , Торецьке , Володимирівка , Коптєве , Новоторецьке , Бойківка , Никанорівка , Суворове , Іванівка , Нове Шахове , Вільне , Паньківка  та селищ Маяк та Дорожнє Шахівської сільської ради ( об’єднаної територіальної громади ) як додатків до Статуту Шахівської територіальної громади об’єднаної .

18. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд громадянці Штагер С.І.

19. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства громадянину  Бойко В.О.

20. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Кордюкову М.Б.

21. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства громадянину  Скорику А.Ю.

22.  Про надання земельної ділянки для ведення підсобного господарства Андрєєвій В.І.

23. Про звернення до суду з заявою про визначення земельних ділянок відумерлою спадщиною.

24. Про надання лісорубного квитка на суцільну рубку полезахисних лісосмуг , які підлягають знесенню для будівництва кар’єру західної ділянки Кучерів’ярського родовища вогнетривких та тугоплавких глин .

25.  Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою для відведення земельних ділянок громадського призначення комунальної власності Шахівської сільської ради .

26. Про надання дозволу на розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадського призначення комунальної власності Шахівської сільської ради .

27. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства громадянину  Роженку О.Л.

28. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування житла і господарських споруд громадянину  Роженку О.Л.

29. Про затвердження актів прийняття-передачі рекультивованих земель ( гірничо-технічна рекультивація ) .

30. Щодо згоди з рішенням про надання гірничого відводу .

31. Про виділення коштів громадянину Кулікову Д.Г.  для оформлення землевпорядної документації для відведення земельної ділянки  , як учаснику АТО .

32.Про відмову в наданні матеріальної допомоги на придбання вугілля .

33. Про часткове звільнення від батьківської плати Скорик Т.О.

34.Про часткове звільнення від батьківської плати Ілієнко В.Ф.

35. Про надання матеріальної допомоги на лікування громадянки Огаренко Ф.В.

36 .Про преміювання голови.

37. Про затвердження розпоряджень голови , виданих в міжсесійний період .