Перелік рішень 21 сесії VII скликання

Перелік рішень

21 чергова сесія Шахівської сільської ради

09.06.2017

1.Про внесення змін та доповнень в рішення сесії об’єднаної територіальної громади від 23.12.2016 р. № VIІ-16/1 «Про бюджет об’єднаної територіальної громади на 2017 рік» (зі змінами та доповненнями, внесеними рішенням сесії сільської ради від 17.03.2017 р. № VIІ-18/1, від 26.04.2017 № VIІ-20/2).

2.Про надання згоди на добровільне приєднання територіальних громад.

3. Про внесення доповнень до Програми економічного і соціального розвитку Шахівської ради на 2017 рік, затвердженої рішенням сесії № VІІ- 17/3 від 07.02.2017.

4.Про розгляд заяви Середи Ю.І.

5.Про часткове звільнення від батьківської оплати за харчування дітей.

6. Про часткове звільнення від батьківської оплати за харчування дітей.

7. Про надання метеріальної допомоги на лікування Пічаджи В.К.

8.Про надання матеріальної допомоги на лікування Мінаковій Л.І.

9.Про надання матеріальної допомоги на лікування Кравченко І.Д.

10.Про надання матеріальної допомоги на лікування дитини Кузнєцової І.С.

11.Про створення добровільного формування цивільного захисту.

12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки в оренду зі зміною цільового призначення ПрАТ «Глини Донбасу».

13.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки в оренду зі зміною цільового призначення ПрАТ «Глини Донбасу».

14. Про внесення змін до договору оренди землі ПРАТ «Огнеупорнеруд».

15.Про проведення інвентаризації земельної ділянки.

16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

17. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства громадянці Калюжній К.В.

18.Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення базової станції та антен ПрАТ « МТС Україна ».

19.Про надання земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику АТО.

20. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства громадянину Іваненко А.М.

21.Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства громадянці Шейко О.В.

22.Про розгляд заяви жителів с.Шахове.

23.Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства громадянці  Самойленко Л.А.

24.Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства громадянину Калашник А.М.

25. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства громадянці Андрєєвій В.І.

26. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства громадянці Жуковій А.І.

27.Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства громадянці Кордюковій В.І.

28.Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства громадянці Кабловій Т.К.

29.Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства громадянину Каблову С.В.

30.Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства громадянину  Махнибороді І.В.

31.Про надання дозволу на видачу лісорубного квитка на суцільну рубку полезахисних лісосмуг.

32.Про виконання коригування проектно-кошторисної документації.

33.Про затвердження кошторисної документації вартості об’єкту «Реконструкція та модернізація будівлі амбулаторії загальної практики сімейної медицини №3 під Центр надання адміністративних послуг по вул. Чернявського буд.5 с.Шахове Добропільського району Донецької області.

34.Про проведення грошової оцінки земель населених пунктів с.Шахове, с.Торецьке, с.Володимирівка, с.Бойківка, с.Вільне, с.Дорожнє, с.Іванівка, с.Коптєве, с.Маяк, с.Никанорівка, с.Новоторецьке, с.Нове Шахове, с.Паньківка, с.Суворове Шахівської сільської ради.

35.Про надання щорічної відпустки Кучеріненко В.М.

36.Про затвердження розпоряджень сільського голови, виданих в міжсесійний період.