A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Шахівська об'єднана територіальна громада
Донецька область, Покровський район

Перелік рішень 22 сесії VII скликання

Перелік рішень

22 чергова сесія Шахівської сільської ради

28.07.2017

1. Про внесення змін та доповнень в рішення сесії об’єднаної територіальної громади від 23.12.2016 р. № VIІ-16/1 «Про бюджет об’єднаної територіальної громади на 2017 рік» (зі змінами та доповненнями, внесеними рішенням сесії сільської ради від 17.03.2017 р. № VIІ-18/1, від 26.04.2017 № VIІ-20/2, від 09.06.2017 № VIІ-21/1).

2. Про внесення доповнень до Програми економічного і соціального розвитку Шахівської сільської  ради на 2017 рік, затвердженої рішенням сесії № VІІ- 17/3 від 07.02.2017

3. Про надання матеріальної допомоги на поховання сина Литовченко В.Г.

4. Про надання матеріальної допомоги на лікування Паничеву В.В.

5. Про ремонт водопроводу багатоквартирного будинку.

6. Про виділення коштів на поїздку до м.Бахмут.

7. Про відмову в наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування житла та господарських споруд.

8. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

10. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

11. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

12. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства як учаснику АТО.

13. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства як учаснику АТО.

14. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства як учаснику АТО.

15. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства як учаснику АТО.

16. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства як учаснику АТО.

17. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства як учаснику АТО.

18. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства як учаснику АТО.

19. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства як учаснику АТО.

20. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства як учаснику АТО.

21. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства як учаснику АТО.

22. Про надання дозволу розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування житла та господарських споруд Сенькович І.В.

23. Про надання дозволу розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Сенькович І.В.

24. Про надання дозволу розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Павлюченко М.Д.

25. Про надання дозволу розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Правнику О.М.

26. Про надання дозволу розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Гільмулліну С.М.

27. Про надання дозволу розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Вуєвій В.В.

28. Про надання дозволу розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Сенькович Г.І.

29. Про надання дозволу розробку технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Сидоренко Г.М.

30. Про прийняття в комунальну власність тренажерного обладнання для облаштування спортивних майданчиків.

31. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації по проекту «Благоустрій території Шахівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, розташованої по вул.Шкільна, буд.1а в с.Шахове Добропільського району Донецької області».

32. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації по проекту «Капітальне будівництво зовнішнього освітлення с.Никанорівка Шахівської сільської ради Добропільського району Донецької області».

33. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації по проекту «Капітальне будівництво зовнішнього освітлення с.Нове Шахове Шахівської сільської ради Добропільського району Донецької області».

34. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації по проекту «Капітальне будівництво зовнішнього освітлення с.Іванівка Шахівської сільської ради Добропільського району Донецької області».

35. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації по проекту «Капітальне будівництво зовнішнього освітлення с.Вільне Шахівської сільської ради Добропільського району Донецької області».

36. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації по проекту «Реконструкція системи електропостачання зовнішнього освітлення шляхом влаштування гібридної сонячної електростанції по вул.Денисенко, буд.35, с.Шахове Добропільського району Донецької області».

37. Про затвердження проекту будівництва об’єкту «Будівництво спортивного майданчика зі штучним покриттям в селі Шахове Добропільського району Донецької області».

38. Про затвердження проекту будівництва об’єкту «Капітальний ремонт дороги по вул.Миру в селі Володимирівка Добропільського району Донецької області».

39. Про затвердження проекту будівництва об’єкту «Капітальний ремонт дороги по вул.Шкільна в селі Володимирівка Добропільського району Донецької області».

40. Про затвердження проекту будівництва об’єкту «Капітальний ремонт водонапірної башти в селі Шахове Добропільського району Донецької області в районі вул.Свободи».

41. Про затвердження проекту будівництва об’єкту «Капітальний ремонт водонапірної башти в селі Никанорівка Добропільського району Донецької області в районі вул.Нова».

42. Про делегування Управлінню капітального будівництва Донецької обласної адміністрації функцій замовника робіт по виконанню проекту «Капітальний ремонт котельні  ЗОШ І-ІІІ ступенів, розташованої в с.Шахове по вул.Шкільна, буд.1а Добропільського району.

43. Про прийняття земельних ділянок до земель територіальної громади (у комунальну власність) Шахівської сільської ради.

44. Про прийняття земельних ділянок до земель територіальної громади (у комунальну власність) Шахівської сільської ради.

45. Про прийняття земельних ділянок до земель територіальної громади (у комунальну власність) Шахівської сільської ради.

46. Про прийняття земельних ділянок до земель територіальної громади (у комунальну власність) Шахівської сільської ради.

47. Про прийняття земельних ділянок до земель територіальної громади (у комунальну власність) Шахівської сільської ради.

48. Про прийняття земельних ділянок до земель територіальної громади (у комунальну власність) Шахівської сільської ради.

49. Про прийняття земельних ділянок до земель територіальної громади (у комунальну власність) Шахівської сільської ради.

50. Про внесення змін до договору оренди землі ПрАТ «Огнеупорнеруд».

51. Про затвердження розпоряджень сільського голови, виданих в міжсесійний період.

52. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Калашнику О.М.

53. Про затвердження проектно-кошторисної документації по проекту «Капітальний ремонт будівель ЗОШ І-ІІІ ступенів, розташованих в с.Октябрське по вул.Шкільна, 1а Добропільського району Донецької області».

54. Про затвердження проектно-кошторисної документації по проекту «Капітальний ремонт котельні ЗОШ І-ІІІ ступенів, розташованих в с.Шахове по вул.Шкільна, 1а Добропільського району Донецької області».

55. Про преміювання голови сільської ради.

56. Про розгляд заяви Добропільської РДА щодо взяття на баланс безхазяйної ділянки автомобільної дороги.

57. Про скасування рішення Октябрської сільської ради Добропільського району Донецької області № VIІ-13/5 від 27.09.2016 р.

58. Про скасування рішення Октябрської сільської ради Добропільського району Донецької області № VIІ-13/6 від 27.09.2016 р.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь