Перелік рішень 23 сесії VII скликання

Перелік рішень

23 чергова сесія Шахівської сільської ради

15.08.2017

1. Про схвалення проекту рішення сільської ради «Про добровільне приєднання громад».

2. Про внесення змін та доповнень в рішення сесії об’єднаної територіальної громади від 23.12.2016 р. № VIІ-16/1 «Про бюджет об’єднаної територіальної громади на 2017 рік» (зі змінами та доповненнями, внесеними рішенням сесії сільської ради від 17.03.2017 р. № VIІ-18/1, від 26.04.2017 № VIІ-20/2, від 09.06.2017 № VIІ-21/1, від 28.07.2017  № VIІ-22/1).

3. Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості будівництва.

4. Про затвердження Порядку використання коштів місцевого бюджету для надання фінансової підтримки Комунальному підприємству «Шахове-2016» Шахівської сільської ради.

5. Про уповноваження посадової особи на здійснення контрольних повноважень.

6. Про затвердження Положення про порядок передачі в оренду комунальної власності Шахівської об’єднаної територіальної громади.

7. Про затвердження нової редакції «Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку Шахівської об’єднаної територіальної громади» та затвердження «Правил утримання тварин на території Шахівської об’єднаної територіальної громади».

8. Про надання дозволу на укладання договору про надання правової допомоги.

9. Про затвердження переліку проектів, що можуть реалізуватися за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

10. Про надання матеріальної допомоги на лікування Лазебника А.М.

11. Про затвердження розпоряджень сільського голови, виданих в міжсесійний період.