Перелік рішень 24 сесії VII скликання

Перелік рішень

24 чергова сесія Шахівської сільської ради

19.09.2017

1. Про добровідьне приєднання територіальних громад.

2. Про прийняття земельних ділянок у комунальну власність.

3. Про часткове звільнення від оплати за харчування дітей.

4. Про часткове звільнення від оплати за харчування дітей.

5. Про внесення змін та доповнень в рішення сесії об’єднаної територіальної громади від 23.12.2016 р. № VIІ-16/1 «Про бюджет об’єднаної територіальної громади на 2017 рік» (зі змінами та доповненнями, внесеними рішенням сесії сільської ради від 17.03.2017 р. № VIІ-18/1, від 26.04.2017 № VIІ-20/2, від 09.06.2017 № VIІ-21/1, від 28.07.2017 № VIІ-22/1, від 15.08.2017 № VIІ-23/2).

6 Про надання матеріальної допомоги на лікування Куршакову В.М.

7. Про надання матеріальної допомоги на лікування дитини Махнибороди І.В.

8. Про надання матеріальної допомоги на лікування дитини Садовенко О.В.

9. Про прийняття земельних ділянок до земель територіальної громади (у комунальну власність) Шахівської сільської ради.

10.Про прийняття земельних ділянок до земель територіальної громади (у комунальну власність) Шахівської сільської ради.

11. Про надання матеріальної допомоги на лікування Костенко М.І.

12. Про надання матеріальної допомоги на лікування Шапко В.Л.

13. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

14. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

15. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою на земельну ділянку для будівництва і обслуговування жилого будинку та господарських споруд.

16. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

17. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою на земельну ділянку для будівництва і обслуговування жилого будинку та господарських споруд.

18. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

19. Про затвердження розпоряджень сільського голови, виданих в міжсесійний період.