Перелік рішень 25 сесії VII скликання

Перелік рішень

25 чергова сесія Шахівської сільської ради

11.10.2017

1. Про внесення змін до рішення сесії ради від 15.08.2017 № VІІ – 23/10 «Про затвердження Переліку проектів, що можуть реалізуватись за рахунок субвенції державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

2. Про внесення доповнень до Програми економічного і соціального розвитку Шахівської сільської ради на 2017 рік, затвердженої рішенням сесії  № VІІ – 17/3 від 07.02.2017.

3. Про внесення змін та доповнень в рішення сесії об’єднаної територіальної громади від 23.12.2016 р. № VIІ-16/1 «Про бюджет об’єднаної територіальної громади на 2017 рік» (зі змінами та доповненнями, внесеними рішенням сесії сільської ради від 17.03.2017 р. № VIІ-18/1, від 26.04.2017 № VIІ-20/2, від 09.06.2017 № VIІ-21/1, від 28.07.2017 № VIІ-22/1, від 15.08.2017 № VIІ-23/2, від 19.09.2017 № VIІ-24/5 ).

4. Про ліквідацію Никанорівської сільської виборчої комісії.

5. Про ліквідацію Новоторецької сільської виборчої комісії.

6. Про складання земельного податку.

7. Про співпрацю з органами управління освітою Добропільської райдержадміністрації.

8. Про преміювання голови.

9. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

10. Про надання дозволу розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Канашкіній Л.М.

11. Про надання дозволу розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Владимировій Н.В.

12. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Палагуті В.С.

13. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Демченку М.В.

14. Про відкликання делегованих повноважень функцій замовника робіт наданих управлінню капітального будівництва Краматорського міськвиконкому.

15. Про затвердження розпоряджень сільського голови, виданих в міжсесійний період.

16. Про створення молодіжних центрів на території сільської ради.

17. Про преміювання голови сільської ради.