Перелік рішень 27 сесії VII скликання

Перелік рішень

27 чергова сесія Шахівської сільської ради

20.11.2017

1. Про внесення змін та доповнень в рішення сесії об’єднаної територіальної громади від 23.12.2016 р. № VIІ-16/1 «Про бюджет об’єднаної територіальної громади на 2017 рік» (зі змінами та доповненнями, внесеними рішенням сесії сільської ради від 17.03.2017 р. № VIІ-18/1, від 26.04.2017 № VIІ-20/2, від 09.06.2017 № VIІ-21/1, від 28.07.2017 № VIІ-22/1, від 15.08.2017 № VIІ-23/2, від 19.09.2017 № VІІ-24/5, від 11.10.2017 № VІІ-27/1).

2. Про затвердження кошторисної документації вартості об’єкту будівництва «Капітальний ремонт сільського будинку культури, розташованого в с. Торецьке по вул. 50 років жовтня, буд.79 Добропільського району Донецької області».

3. Про внесення доповнень до Програми економічного і соціального розвитку Шахівської сільської ради на 2017 рік, затвердженої рішенням сесії  № VІІ – 17/3 від 07.02.2017.

4. Про часткове звільнення від оплати за харчування дітей.

5. Про надання матеріальної допомоги учасникові АТО.

6. Про надання матеріальної допомоги на лікування Стребіж Г.А.

7. Про надання матеріальної допомоги на лікування Воєводи Л.В.

8. Про надання матеріальної допомоги на лікування Мороз М.В.

9.Про затвердження кошторисних документацій вартості будівництва.

10. Про розгляд клопотань учасників АТО щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства

11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель с. Вільне Шахівської сільської ради.

12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель с. Бойківка Шахівської сільської ради.

13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель с. Дорожнє Шахівської сільської ради.

14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель с. Іванівка Шахівської сільської ради.

15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель с. Маяк Шахівської сільської ради.

16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель с. Никанорівка Шахівської сільської ради.17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель с. Нове Шахове Шахівської сільської ради.

18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель с. Суворове Шахівської сільської ради.

19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки, яка формується Шахівській сільській раді в селі Шахове вул. М.Ф. Чернявського, 1 Добропільського району Донецької області.

20. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту.

21. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки в оренду із зміною цільового призначення ПрАТ «Глини Донбасу».

22. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПрАТ «Глини Донбасу».

23. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок».

24. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

25. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

26. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

27. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.