Перелік рішень 29 сесії VII скликання

Перелік рішень

29 чергової сесії Шахівської сільської ради

07.02.2018

1. Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету за 2017 рік (VII- 29/1)  .

2. Про внесення змін та доповнень в рішення сесії сільської ради від 22.12.2017р. № VІІ-28/2 «Про бюджет сільської ради на 2018 рік» (VII- 29/2).

3. Про надання матеріальної допомоги учасникові АТО (VII- 29/3).

4. Про зміну поштової адреси. (VII- 29/4).

5. Про надання матеріальної допомоги на лікування Сергєєву М.О. (VII- 29/5).

6. Про надання матеріальної допомоги на лікування Прудник Ю.О. (VII- 29/6).

7. Про надання матеріальної допомоги на лікування Пічаджи В.К. (VII- 29/7).

8. Про безоплатне харчування дітей (VII- 29/8).

9. Про звільнення від плати за харчування (VII- 29/9).

10. Про затвердження порядку призначення на посаду керівників загальноосвітніх навчальних закладів комунальної форми власності (VII- 29/10).

11. Про затвердження «Положення про надання платних послуг закладами культури Шахівської сільської ради та затвердження тарифів платних послуг, що надаються закладами культури Шахівської сільської ради» (VII- 29/11).

12. Про ліквідацію Новоторецької сільської комісії з референдуму (VII- 29/12).

13. Про звернення до Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області (VII- 29/13).

14. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (VII- 29/14).

15. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянок (VII- 29/15).

16. Про затвердження проекту землеустрою та передачу ПРАТ «ОГНЕУПОРНЕРУД» земельної ділянки в оренду (VII- 29/16).

17. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Шахівської сільської ради на 2018 рік, затвердженої рішенням сесії №VII- 28/3 від 22.12.2018 (VII- 29/17).

18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (VII- 29/18).

19. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (VII- 29/19).

20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (VII- 29/20).

21. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Мінаку  М.В. (VII- 29/21).

22.  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Мінаку В.М. (VII- 29/22).

23. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Мінак А.М. (VII- 29/23).

24. Про здійснення заходів щодо визнання спадщини відумерлою (VII- 29/24).

25. Про надання згоди на поділ земельної ділянки (VII- 29/25).

26. Про надання дозволу на розробку Детальних планів території для обслуговування частини громадського будинку І поверху адмінбудівлі сільської ради; громадського будинку Никанорівської ЗОШ І-ІІ ступенів; громадського будинку Маяцького фельдшерського пункту (VII- 29/26).

27. Про розгляд заяви УПЦ Горлівської Єпархії святого пророка Божия Іллі парафія (VII- 29/27).

28. Про розгляд звернення ПАТ «Огнеупорнеруд» (VII- 29/28).

29. Про надання матеріальної  допомоги на лікування Денисенко М.Л. (VII- 29/29).

30. Про часткове звільнення від батьківської плати (VII- 29/30).

31. Про присвоєння поштової адреси (VII- 29/31).

32. Про внесення змін до статуту КП «Шахове-2016» (VII- 29/32).

33. Про встановлення середнього розміру кошторисної заробітної плати при визначенні вартості робіт з будівництва (VII- 29/33).

34. Про дострокове припинення повноважень депутата сільської ради (VII- 29/34).

35. Про передачу майна комунальної власності Шахівської сільської ради на баланс Комунального підприємства «Шахове-2016» Шахівської сільської ради Добропільського району (VII- 29/35).

36. Про затвердження розпоряджень сільського голови виданих в міжсесійний період (VII- 29/36).

37. Про надання дозволу на розробку проектно-кошторисної документації по проекту «Капітальний ремонт зовнішніх стін сільського будинку культури за адресою: Донецька область, Добропільський район, с. Никанорівка, вул. Нова, буд. 2а» (VII- 29/37).

38. Про надання дозволу на розробку проектно-кошторисної документації по проекту «Капітальний ремонт внутрішніх приміщень сільського будинку культури за адресою: Донецька область, Добропільський район, с. Никанорівка, вул. Нова, буд. 2а» (VII- 29/38).

39. Про надання дозволу на розробку проектно-кошторисної документації по проекту «Капітальний ремонт покрівлі сільського будинку культури за адресою: Донецька область, Добропільський район, с. Никанорівка, вул. Нова, буд. 2а» (VII- 29/39).

40.  Про надання дозволу на розробку проектно-кошторисної документації по проекту «Капітальний ремонт внутрішніх приміщень сільського будинку культури за адресою: Донецька область, Добропільський район, с. Володимирівка, вул. Центральна, буд. 51» (VII- 29/40).

41. Про надання дозволу на розробку проектно-кошторисної документації по проекту «Капітальний ремонт зовнішніх стін сільського будинку культури за адресою: Донецька область, Добропільський район, с. Володимирівка, вул. Центральна, буд. 51» (VII- 29/41).

42. Про надання дозволу на розробку проектно-кошторисної документації по проекту «Капітальний ремонт покрівлі сільського будинку культури за адресою: Донецька область, Добропільський район, с. Володимирівка, вул. Центральна, буд. 51» (VII- 29/42).