Перелік рішень 30 сесії VII скликання

Перелік рішень

30 чергової сесії Шахівської сільської ради

12.04.2018

1.Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Шахівської сільської ради на 2018 рік, затвердженої рішенням сесії №VII- 28/3 від 22.12.2018 зі змінами та доповненнями, внесеними рішенням сесії сільської ради від 07.02.2018 № VII- 29/17(VII- 30/1).

2.Про внесення змін та доповнень в рішення сесії сільської ради від 22.12.2017р. № VІІ-28/2 «Про бюджет сільської ради на 2018 рік (зі змінами та доповненнями, внесеними рішенням сесії сільської ради від 07.02.2018 № VII- 29/17»(VII- 30/2).

3.Про організацію громадських робіт на території Шахівської сільської ради у 2018 році (VII/ 30/3).

4.Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг (VII- 30/4).

5.Про затвердження проектно-кошторисної документації по проекту «Капітальний ремонт дитячого садка «Тополька», розташованого за адресою: вул. Миру, буд. 10, с. Шахове, Добропільського району, Донецької області» (VII- 30/5).

6.Про затвердження проектно-кошторисної документації по проектах «Капітальний ремонт внутрішніх приміщень сільського будинку культури за адресою: Донецька область, Добропільський район, с. Володимирівка, вул. Центральна, буд. 51», «Капітальний ремонт покрівлі сільського будинку культури за адресою: Донецька область, Добропільський район, с. Володимирівка, вул. Центральна, буд. 51», «Капітальний ремонт зовнішніх стін сільського будинку культури за адресою: Донецька область, Добропільський район, с. Володимирівка, вул. Центральна, буд. 51» (VII/ 30/6).

7.Про затвердження проектно-кошторисної документації по проектах «Капітальний ремонт внутрішніх приміщень сільського будинку культури за адресою: Донецька область, Добропільський район, с. Никанорівка, вул. Нова, буд. 2а», «Капітальний ремонт покрівлі сільського будинку культури за адресою: Донецька область, Добропільський район, с. Никанорівка, вул. Нова, буд. 2а», «Капітальний ремонт зовнішніх стін сільського будинку культури за адресою: Донецька область, Добропільський район, с. Никанорівка, вул. Нова, буд. 2а» (VII- 30/7).

8.Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації по проекту «Капітальний ремонт будівлі школи, розташованої за адресою: вул. Миру, буд. 3, с. Никанорівка, Добропільського району, Донецької області» (VII/ 30/8).

9.Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації по проекту «Капітальний ремонт дороги в с. Никанорівка по вулиці Матросова, Добропільського району, Донецької області» (VII/ 30/9).

10.Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації по проекту «Капітальний ремонт дороги в с. Никанорівка по вулиці Гагаріна, Добропільського району, Донецької області (VII/ 30/10).

11.Про затвердження проектно-кошторисної документації по проекту «Захист від підтоплення та затоплення земель р. Козенний Торець на запобігання розвитку небезпечних геологічних процесів (VII/ 30/11).

12. Про здійснення заходів щодо визначення спадщини відумерлою (VII/ 30/12).

13.Про надання дозволу на розроблення детального плану території для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у селі Торецьке по вул. О. Довженка, б. 78  Шахівської сільської ради (VII/ 30/13).

14.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (VII/ 30/14).

15.Про надання дозволу на розроблення детального плану території для будівництва і обслуговування православного храму і церковних споруд у селі Никанорівка Шахівської сільської ради (VII/ 30/15).

16.Про прийняття земельних ділянок до земель територіальної громади (у комунальну власність) Шахівської сільської ради (VII- 30/16).

17.Про прийняття земельних ділянок до земель територіальної громади (у комунальну власність) Шахівської сільської ради (VII- 30/17).

18.Про прийняття земельних ділянок до земель територіальної громади (у комунальну власність) Шахівської сільської ради (VII- 30/18).

19.Про надання дозволу на поділ земельної ділянки (VII- 30/19).

20.Про надання дозволу на поділ земельної ділянки (VII- 30/20).

21.Про передачу земельних ділянок державної власності у комунальну власність (VII- 30/21).

22.Про внесення змін до Статуту Комунальної організації ясел-садка «Берізка» Шахівської сільської ради Добропільського району Донецької області (VII- 30/22).

23.Про надання матеріальної  допомоги на лікування Дроздюка В.І. (VII- 30/23).

24.Про надання матеріальної  допомоги на лікування Скрипник Н.Г. (VII- 30/24).

25. Про надання матеріальної  допомоги на лікування Пічаджи Р.О. (VII- 30/25).

26. Про надання матеріальної  допомоги на лікування Мєдвєдєвої Л.А. (VII/ 30/26).

27.Про надання матеріальної  допомоги Стребіж О.О. (VII/ 30/27).

28.Про обладнання під’їзду будинку пандусом (VII/ 30/28).

29.Про затвердження розпоряджень сільського голови виданих в міжсесійний період (VII/ 30/29).

30. Про надання щорічної відпустки Кучеріненко В.М. (VII/ 30/30).

31.Про преміювання голови сільської ради (VII/ -30/31).