Батькам

Курс для батьків «Як навчити дитину захищатися»

З метою привернення уваги батьків до проблем сексуального насильства над дітьми пропонуємо переглянути відеокурс  для батьків «Як навчити дитину захищатися» ( Український фонд 'Благополуччя дітей' CWBF Ukraine ). https://youtube.com/playlist?list=PL3xWargJLrdHRsm1sErGsG3_8Wm0xR3J5

15:02 16.11.2021

Поради батькам щодо виховання дітей

Часто за нескінченим потоком справ ми не звертаємо уваги на найдорожче, що в нас є – на наших дітей. А вони так потребують уваги! Порада 1 Не забувайте приділяти увагу повсякденному спілкуванню з дитиною. І тоді колись почуєте: «Дякую тобі, мамо, за твою науку. Колисала ти мене, колиши й онуку».

14:49 12.04.2021

Рекомендації батькам щодо компетентностей безпечної поведінки в цифровому середовищі

Цифрове середовище, зокрема мережа Інтернет, сьогодні є не лише важливим джерелом інформації, але і способом комунікації, який нівелює перепони для спілкування. Через глобальний вплив COVID-19 діти проводять все більше часу в Інтернеті.

13:38 20.03.2021

СТОП насильству!

На жаль тисячі українських дітей страждають від жорстокого поводження. Діти мають право на захист від приниження та насильства, яке карається законом.

12:25 26.10.2020