Правила ЗДО

ПРАВИЛА ЗДО

1. Прийом дітей здійснюється з 7.00 до 8.30.

2. Батьки повинні передати дитину вихователю «із рук в руки» і забрати її з садочку так само. У разі, коли батьки не можуть особисто забрати дитину з садка, вони повідомляють про це вихователя заздалегідь.

3.  Приводити дитину до садка потрібно чисту, здорову, охайно та за сезоном одягнену.

4. У разі відсутності дитини в садку з різних причин (хвороба, відпустка, вихідний) необхідно повідомити вихователя про причини відсутності.

5. Якщо дитина була відсутня в дитячому садочку довгий час або перебувала на лікарняному необхідно принести довідку від лікаря.

6. Оплата за харчування дитини в дитячому садку проводиться до 20 числа кожного місяця.

7. Відчислення дитини із закладу відбувається у разі її відсутності більше 2 місяців без поважних причин.

8. Забороняється приносити із собою будь-які продукти харчування та напої.

9. Заходити до групового приміщення в верхньому одязі та взутими ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ.

10. Не рекомендується одягати дітям золоті чи срібні прикраси, давати з собою дорогі речі чи іграшко, оскільки Адміністрація відповідальності за їх втрату чи псування НЕ НЕСЕ.

11. Всі конфліктні чи спірні ситуації вирішувати БЕЗ присутності дітей.

12. Забезпечити дитину речами особистої гігієни: гребінець, хустинка тощо.