Шахівська територіальна громада

Єдиний урок європейських мов

У рамках проведення Єдиного уроку європейських мов у Донецькій області  25 вересня 2020 року в 3 класі було проведено інтегрований урок з англійської мови та математики. Протягом уроку учні вирішували приклади, розповідали про себе за допомогою математичних чисел та знаків, розв"язували ребуси та брали участь у вікторині. Учні зробили висновок, що англійська мова - це весело, цікаво та корисно! Англійська мова - це успішна сходинка до нашого майбутнього!

12:49 25.09.2020

ОБЛАСНА СПАРТАКІАДА СЕРЕД ДОПРИЗОВНОЇ МОЛОДІ

Завершені змагання обласної спартакіади серед допризовної молоді у 2020 році, які проводилися з 14 по 16 вересня 2020 року у м. Курахове та м. Покровськ. Спартакіада проводилась з метою: - удосконалення фізичної підготовленості допризовної молоді до служби у Збройних Силах України та інших військових формуваннях, утворених відповідно до законів України, у правоохоронних органах, рятувальних та інших спеціальних службах; - формування та пропаганда здорового способу життя, підвищення престижу військової служби, виховання морально-психологічної стійкості, почуття патріотизму та колективізму, залучення молоді до систематичних занять військово-прикладними видами спорту, як однієї з форм підготовки молоді до служби в армії.

13:49 17.09.2020