Шахівська об'єднана територіальна громада

ОБЛАСНА СПАРТАКІАДА СЕРЕД ДОПРИЗОВНОЇ МОЛОДІ

Завершені змагання обласної спартакіади серед допризовної молоді у 2020 році, які проводилися з 14 по 16 вересня 2020 року у м. Курахове та м. Покровськ. Спартакіада проводилась з метою: - удосконалення фізичної підготовленості допризовної молоді до служби у Збройних Силах України та інших військових формуваннях, утворених відповідно до законів України, у правоохоронних органах, рятувальних та інших спеціальних службах; - формування та пропаганда здорового способу життя, підвищення престижу військової служби, виховання морально-психологічної стійкості, почуття патріотизму та колективізму, залучення молоді до систематичних занять військово-прикладними видами спорту, як однієї з форм підготовки молоді до служби в армії.

13:49 17.09.2020

Святковий концерт до 8 Березня!

Весна – найпрекрасніша пора року. З її приходом оживає природа, повертаються з далеких країв птахи, квітнуть дерева, одягаючись у зелень, гаї перегукуються голосним пташиним співом. Бринять струмки, розквітають перші квіти, зігріті теплом сонячного проміння, мрійливо співають пташки. Прийшла весна, а разом з нею і дивовижне свято, ніжності та краси -   Міжнародний жіночий день  8 Березня! Цього дня ми вітаємо жінку: жінку-матір, жінку-вчителя, жінку-сестру, жінку-кохану, жінку-подругу, жінку, від якої пішло все прекрасне не землі.

15:17 06.03.2020

Впровадження "шкільного підприємництва" в сучасну українську систему освіти

3 березня 2020 року для учнів 5-11 класів спеціалістом з економічного розвитку та інвестицій Шахівської сільської ради Мінаковою Оксаною Вікторівною проведено тренінг "Впровадження "шкільного підприємництва" в сучасну систему освіти".  Учні ознайомились з досвідом роботи учнівських організацій м. Краматорська щодо організації підприємницької діяльності.

11:46 03.03.2020