Шахівська об'єднана територіальна громада

Святковий концерт до 8 Березня!

Весна – найпрекрасніша пора року. З її приходом оживає природа, повертаються з далеких країв птахи, квітнуть дерева, одягаючись у зелень, гаї перегукуються голосним пташиним співом. Бринять струмки, розквітають перші квіти, зігріті теплом сонячного проміння, мрійливо співають пташки. Прийшла весна, а разом з нею і дивовижне свято, ніжності та краси -   Міжнародний жіночий день  8 Березня! Цього дня ми вітаємо жінку: жінку-матір, жінку-вчителя, жінку-сестру, жінку-кохану, жінку-подругу, жінку, від якої пішло все прекрасне не землі.

15:17 06.03.2020

Впровадження "шкільного підприємництва" в сучасну українську систему освіти

3 березня 2020 року для учнів 5-11 класів спеціалістом з економічного розвитку та інвестицій Шахівської сільської ради Мінаковою Оксаною Вікторівною проведено тренінг "Впровадження "шкільного підприємництва" в сучасну систему освіти".  Учні ознайомились з досвідом роботи учнівських організацій м. Краматорська щодо організації підприємницької діяльності.

11:46 03.03.2020

Зустріч з представниками ІППО

21 вересня о 9 годині ранку відбулась  зустріч з представниками Донецького ОБЛІППО з метою надання методичної допомоги працівникам закладів освіти Шахівської громади.

09:40 24.09.2019

Тематичний урок "Я маю право"

Для формування у дітей навичок та вмінь відстоювати та захищати свої права для учнів було проведено урок «Я маю право!» .

15:31 09.09.2019

75 роковини початку депортації українців з Лемківщини, Надсяння, Холмщини, Південного Підляшшя, Любачівщини, Західної Бойківщини у 1944-1951 роках

Вшановуючи пам’ять жертв примусової депортації з українських земель, враховуючи шкоду, яку їм завдали комуністичні режими, що призвело до знищення національної ідентичності та культури, з метою відновлення історичної справедливості та інформування суспільства про процес примусового виселення українців з Лемківщини, Надсяння, Холмщини, Південного Підляшшя, Любачівщини, Західної Бойківщини у 1944-1951 роках було проведено урок історії  "Україна в повоєнний період" , інформаційні години  «Межею чужини розірване життя".

15:17 06.09.2019