Матеріально-технічне забезпечення

МАТЕРІАЛЬНО -ТЕХНІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

ТА НАВЧАЛЬНО – МЕТОДИЧНА БАЗА ЗДО

Заклад дошкільної освіти розташований в типовій одноповерховій будівлі, загальною площею 496 кв.м. Проектна потужність закладу складає 30 місць (1 ясельна група (не функціонує) та 1 дошкільна  група).   Заклад працює за п’ятиденним робочим тижнем та 10,5-годинним режимом роботи.

У даний час функціонує 1 різновікова група – 14 дітей.

Територія дошкільного закладу (0,33 га) та його будівля відповідають санітарним нормам. Заклад має огорожу по всьому периметру. Є окремі ігровий та спортивний  майданчики із зеленими насадженнями, на  яких встановлені пісочниці, ігрове обладнання.  Для виконання завдань розумового, екологічного та трудового розвитку дошкільнят облаштовано дитячі городні ділянки, естетично оформлені квітники,  висаджено фруктові та декоративні дерева і кущі.

Будівля знаходиться у належному стані. Навчальні та адміністративні приміщення   ЗДО мають затишний та естетичний вигляд. Щороку проводиться поточний ремонт усіх приміщень, ревізія системи опалювання,  вентиляційних та каналізаційних систем.

Упродовж останніх років проведені наступні ремонтні роботи: косметичний ремонт всіх групових приміщень, капітальний ремонт кімнати гігієни, капітальний ремонт водопроводу, повністю замінену всі меблі  в групових приміщеннях, замінено штори, постільну білизну, посуд столовий та кухонний, придбано телевізор, музикальний центр, пральну машину, іграшки, канцелярію, миючі та дезинфікуючі засоби, кавролін на всі групові приміщення, крім кімнати гігієни.

В дошкільному закладі є протипожежний інвентар, пожежний щит, достатня кількість вогнегасників.

В групових приміщеннях створені необхідні умови для належної організації життєдіяльності дітей. Групові приміщення повністю забезпечені твердим та м’яким інвентарем, відповідають санітарно-гігієнічним нормам та сучасним вимогам щодо естетичного оформлення та облаштування. У групах є технічні засоби навчання, сучасне розвивальне та ігрове обладнання. До послуг дітей цікаві навчально-розвивальні посібники та іграшки, які розміщені в ігрових осередках і створюють умови для розвитку творчої та пізнавальної активності дошкільників.

Фізичне виховання проводиться в окремій спортивній залі, де є необхідний інвентар для фізичного розвитку та рухової активності дітей.

Харчоблок забезпечений необхідним кухонним посудом, технологічним та холодильним обладнанням, сучасними кухонними меблями.

Педагоги мають можливість користуватися сучасними технічними засобами навчання: комп’ютер, принтер, музичний центр, фотокамера, ксерокс, сканер. Зібрана велика фонотека, що систематизована за темами.

Матеріально-технічне забезпечення освітньої закладу дошкільної освіти на достатньому рівні. Фінансово-господарська діяльність ЗДО здійснюється відповідно до законодавчих та інших нормативно-правових актів на основі  кошторису, який складається і затверджується відповідно до законодавства. Джерелами фінансування ЗДО є кошти Шахівської сільської ради (засновник). Бюджетні кошти використовуються за призначенням.