До Дня вшанування пам'яті Бабиного Яру

З нагоди 80-річчя вшанування трагічних подій у Бабиному Яру в бібліотеці проведено історичну годину «Бабин Яр- забуттю не підлягає» метою якої було нагадування про історичні події правди Голокосту в Україні та розстрілів у Бабиному Яру.

14:52 30.09.2021

До Дня партизанської слави

22 Вересня в Україні відзначається День партизанської слави. Це свято вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Другої світової війни.

14:33 30.09.2021

До дня Конституції України

День Конституції України –не просто свято нормативного акту, а день, коли було затверджено права  і свободи громадян України. Конституція –це основний державний документ, який відзначає державний устрій, порядок і принципи функцінування органів влади, виборчу систему, права і обов’язки держави, суспільства та громадян. В цей день влаштовують святкові та розважальні програми. Так і в бібліотеці до цього свята проведено правову годину «Конституція-оберіг нашої держави», створили тематичну поличку «З основним законом по життю».

10:27 25.06.2021

До Міжнародного дня захисту дітей

Традиційно в перший день літа, 1 Червня, відзначається Міжнародний день захисту дітей- прекрасне свято радості і надій. До свята в бібліотеці проведено конкурс дитячих малюнків «Світ очима дітей».

15:41 01.06.2021

До Дня вишиванки

Вишиванка вважається оберегом від усього лихого, вона є символом краси та міцного здоров’я , а також щасливої долі, вірності і любові. Вона настільки глибоко увійшла в наше життя, що в Україні встановили навіть спеціальне свято –День вишиванки. Відзначили його і читачі бібліотеки, де пройшла народознавча веселка «А над світом вишиванка цвіте». Бібліотекар познайомила присутніх з історією української вишиванки, народними звичаями та обрядами, пов’язаними з нею, презентувала виставку літератури «Чарівна краса вишиванки»

14:00 20.05.2021

До Дня пам'яті жертв гіноциду кримськотатарського народу

18 Травня в Україні – День скорботи і пам’яті депортації кримських татар радянською владою. У День боротьби за права кримськотатарського народу бібліотекою було проведено годину- пам’яті «Чужа молитва». Переглянули відео ролик «Джамала про депортацію кримських татар».

15:16 19.05.2021

До Дня Європи в Україні

День Європи для України означає багато чого, адже наша країна прагне стати повноцінною європейською державою. Це свято нам нагадує , що Європа починається за кордоном України, вона починається у серці кожного із нас. До цього свята у бібліотеці проведено виставку – екскурсію «Разом з книгою по Європі», на якій представлено цікаву, багатожанрову літературу країн Європи.

14:14 18.05.2021