Шахівська об'єднана територіальна громада

До Дня визволення України від німецько-фашистських загарбників

До Дня визволення України від німецько-фашистських загарбників у Шахівській бібліотеці оформлено історичну викладку  «Пам’ять безсмертна». Представлена на ній література розповідає про воєнні дії на території України  в кінці жовтня 1944 року та інформацію про людські і матеріальні втрати, які понесла Україна під час Другої світової війни.

15:03 27.10.2020

До Всесвітнього Дня Миру

До Всесвітнього Дня Миру проводився конкурс малюнків на асфальті « Ми за мир!» До участі були задіяні учні 5-7 класів.

20:55 22.09.2020

До Дня партизанської слави

22 Вересня в Україні відзначають День партизанської слави. До цього дня в бібліотеці  провели патріотичну годину: «Ми йшли у бій не раді слави» та переглянули історико-документальні фільми.

16:22 22.09.2020

Бібліо - мандрівка "Літо з книгою"

Літо… Це чудова і тепла пора принесла свої дарунки і канікули, подорожі і ігри, а ще безліч спостережень і запитань. Найкраща пора, коли діти мають чудову змогу поринути у світ літератури, познайомитись із творчістю нових письменників, відкрити нових героїв, пізнати світ за допомогою книги та отримати насолоду від читання. Літні канікули у розпалі, а зустріч із книгою- це завжди свято.

10:44 23.07.2020