Шахівська об'єднана територіальна громада

Бібліо - мандрівка "Літо з книгою"

Літо… Це чудова і тепла пора принесла свої дарунки і канікули, подорожі і ігри, а ще безліч спостережень і запитань. Найкраща пора, коли діти мають чудову змогу поринути у світ літератури, познайомитись із творчістю нових письменників, відкрити нових героїв, пізнати світ за допомогою книги та отримати насолоду від читання. Літні канікули у розпалі, а зустріч із книгою- це завжди свято.

10:44 23.07.2020

Міжнародний день захисту дітей

Саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов’язків.

15:26 26.06.2020

День Європи в Україні

День  Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що грунтується на суспільних цінностях та інтересах. Відзначення Дня Європи в Україні –  це важний крок у зміцненні самоіндентифікації України як європейської держави, причетної до традицій і цінності Європи.

15:42 20.05.2020

До Дня вишиванки

Вишиванка в Україні завжди відігравала велику роль. Це наш український фольклор, наш національний оберіг і ідентичність України. Вишиванка-це не просто одяг, це оберіг нації. Ми вбираємось в вишиванки не тільки для краси а ще й для того, щоб зберегти наш рід. А головне показати всьому світу, що є така країна – Україна, яка має свою національну культуру, звичаї, традиції, історію.  До Дня вишиванки бібліотека презентувала виставку-вернісаж «Барвисте свято», а також відбувся народознавчий віночок "Українські вишиванки наче радуги світанки".

12:55 19.05.2020

День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу

18 Травня в Україні вшановують День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу – пам’ять про злочинні акції, сплановані керівною верхівкою колишнього Союзу РСР та здійснені радянськими органами у 1944році, які привело до масових людських жертв та завдали непоправної шкоди кримськотатарського народу, розвитку його культури, трагічним чином вплинули на його історичний шлях. До цього трагічного дня в бібліотеці підготовлена спеціальна підбірка тематичних матеріалів та створенатематична поличка: «Чужа молитва».

14:15 15.05.2020

До Дня Перемоги

8 Травня до Дня пам’яті та примирення жертв Другої світової війни був проведений літературно-історичний альманах «Роки війни 1941-1945»

12:04 14.05.2020