Шахівська територіальна громада

День пам'яті жертв Голодомору

До Дня Голодомору в бібліотеці проведений урок-спомин «Без надії на виживання» з учнями 9 класу. До уваги користувачів представлена виставка книг «Запали свою свічу  пам'яті".

21:42 26.11.2020

День Гідності і Свободи

До Дня Гідності і Свободи підготовлено книжкову виставку «Україна у просторі і часі». Разом з учнями 5 класу провели музично-патріотичну годину «Діти єднають країну». Учасники заходу розповідали вірші та співали пісні.

15:04 18.11.2020

До Дня визволення України від німецько-фашистських загарбників

До Дня визволення України від німецько-фашистських загарбників у Шахівській бібліотеці оформлено історичну викладку  «Пам’ять безсмертна». Представлена на ній література розповідає про воєнні дії на території України  в кінці жовтня 1944 року та інформацію про людські і матеріальні втрати, які понесла Україна під час Другої світової війни.

15:03 27.10.2020

До Всесвітнього Дня Миру

До Всесвітнього Дня Миру проводився конкурс малюнків на асфальті « Ми за мир!» До участі були задіяні учні 5-7 класів.

20:55 22.09.2020

До Дня партизанської слави

22 Вересня в Україні відзначають День партизанської слави. До цього дня в бібліотеці  провели патріотичну годину: «Ми йшли у бій не раді слави» та переглянули історико-документальні фільми.

16:22 22.09.2020