Шахівська територіальна громада

Екскурсія- знайомство "Час казкових пригод"

Для наймолодших користувачів бібліотеки відбулася екскурсія- знайомство «Час казкових пригод». На яку були запрошені діти 1 класу. Маленькі відвідувачі розглядали новенькі книги. Пригадали казкових героїв, розповідали свої улюблені казки та залишилися з яскравими враженнями.

09:30 16.04.2021

До Всесвітнього Дня здоров'я

У цей день традиційно обговорюються найбільш важливі проблеми охорони здоров’я, проводяться заходи, які мотивують людей вести здоровий спосіб життя та приділяти більше уваги профілактиці захворювання. Так і в бібліотеці проведено годину- здоров’я «Здорово бути здоровим!» Будь-яка робота щодо пропаганди здорового способу життя направлена на вирішення важливої задачі, основна мета якої- збереження нації.

13:58 14.04.2021

До Міжнародного Дня 8 Березня

З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято 8 Березня. Цей святковий день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія та кохання- пов’язане з жінкою. Саме до цього весняного, святкового дня в бібліотеці пройшов тематичний захід «Єдине ціле: жінка і весна» де діти розповідали вірші, співали пісні та власноруч зробили вітальні листівки своїм вчителям, мамам та бабусям.

11:22 10.03.2021

До 150 річчя з Дня народження Лесі Українки

Ніжна, але сильна духом, пройнята прометеївським вогнем любові до людей, Леся Українка- неперевершений поет боротьби, поет патріот. Її твори надихають, додають сил та впевненості. З нагоди дня народження письменниці Лесі Українки у бібліотеці проведено літературну годину  «Славетна донька України». Відвідувачі мали змогу перейнятися багатогранним творчим і життєвим шляхом української поетеси, її жагою до життя, героїзмом, безмежно міцною силою волі та щирою любов’ю до Батьківщини. В ході зустрічі діти дикламували поезії «Надія». «Конвалія», «Весна», «Без надії сподіваюсь». Для присутніх була експонована книжкова виставка «Вітрила Лесиної долі"

16:18 24.02.2021

До Міжнародного Дня рідної мови

До Міжнародного Дня рідної мови шанувальники рідного слова зібралися на мовознавчу годину «Відродися,  моя мово, щоб звучала в серці знову». Діти розповідали вірші, пригадали прислів’я, приказки, позмагалися в промовлянні скоромовок, відгадували загадки. Книжкова виставка «Мова-це душі джерело» доповнила і розкрила красу і велич рідної мови. Захід пройшов цікаво та корисно, бо рідна мова, як і пісня дорога і близька, дає наснагу, силу, радість спілкування.

14:35 24.02.2021

До Дня Героїв Небесної Сотні

З нагоди річниці вшанування Героїв Небесної Сотні, яка відзначається 20 Лютого в бібліотеці підготовлено книжкову виставку «Небесна Сотня : ціна свободи», на якій представлена хроніка історичних подій зими 2013-2014 років. Проведено годину пам’яті «Герої не вмирають», під час якої був переглянутий документальний фільм про трагічні події Революції Гідності та постаті героїв «Небесної Сотні». Учасники заходу читали патріотичні вірші та вшанували пам’ять загиблим хвилиною мовчання.

22:24 20.02.2021

День героїв Крут

29 Січня 1918 року в історії України з’явилася нова сторінка, щедро полита молодою кров’ю, назва якої – Крути. Світова історія знає багато жертв в ім’я ідей, але аналогічної Крутам не було. З цієї нагоди в бібліотеці переглянули книжкову виставку «Забута історія Крути», здійснили подорож в минуле сторінками трагічної історії нашого народу. До уваги користувачів пропоновано перегляд відео фільму «Бій під Крутами".

18:40 29.01.2021

День української революції 1917-1921

До 100-річчя української революції  бібліотекою проведено історичну годину «Із спогадів про українську революцію», учасникам заходу розповідалось про січневі події 1917-1921роки, про становлення і розвиток українського національного державотворення, про Акт Злуки, який спирався на споконвічну мрію українського народу про незалежну, соборну, національну державу. Ознайомлено з матеріалами книжної виставки  "Минулі події рідної землі"

16:00 27.01.2021