Інформація про заклад

Юридична адреса: Донецька обл., Добропільський р-н., с. Шахове, вул. Чернявського,16
Адреса електронної пошти: Shahoveklub@i.ua
Контактний телефон: +380953347989
Рік заснування закладу: 1972 р.
Графік роботи: вт., чт. з 8:00 до 19:00;
ср.,пт., сб. з 8:00 до 17:00;
перерва з 12:00 до 13:00;
вихідні:неділя, понеділок.
Кількість місць у глядацькій залі: 276
Директор Шахівського сільського Будинку культури: Соболь Олександр Андрійович

Маючи майже півстолітню історію, Шахівський будинок культури і сьогодні залишається джерелом творчого натхнення для багатьох жителів не тільки села Шахове, але й усієї Шахівської громади.
Шахівський будинок культури є активним осередком виховної, культурно-масової та просвітницької роботи в селі. Протягом року будинок культури проводить багато заходів різноманітних форм для різних вікових категорій: святкові концерти, тематичні вечори, розважально – пізнавальні програми, профілактичні лекції, масові гуляння.
Створюється та організовується діяльність творчих колективів, гуртків, любительських об′єднань, клубів за інтересами та інших клубних формувань.

Значну частину культурно – масових заходів Будинок культури спрямовує на профілактику негативних соціальних явищ серед підлітків і молоді та пропаганду здорового способу життя.

САМОДІЯЛЬНА ХУДОЖНЯ ТВОРЧІСТЬ Шахівського СБК
1.    Вокальний гурток «Мелодія» - вікова категорія від 15 до 30 років, 10 учасників.
2.    Вокальний гурток «Соловейки» - вікова категорія від 6 до 12 років, 10 учасників.
3.    Театральний гурток «Овація» - вікова категорія від 16 до 40 років, 11 учасників.
4.    Театральний гурток «Мозаїка» - вікова категорія від 6 до 14 років, 12 учасників.
5.    Гурток естрадного танцю «Матусі-денс» - вікова категорія від 30 до 45 років, 8 учасників.
6.    Гурток естрадного танцю «Лайф стайл» - вікова категорія від 14 до 18 років, 10 учасників.
7.    Гурток естрадного танцю «Дзвіночок» - вікова категорія від 8 до 14 років, 11 учасників.
8.    Гурток естрадного танцю «Мармелад» - вікова категорія від 6 до 10 років, 10 учасників.
9.    Гурток естрадного танцю «Бусінка» - вікова категорія від 3 до 6 років, 10 учасників.
Усі учасники клубних гуртків завжди приймають участь у всіх святах нашого СБК та Шахівської громади.

Шахівський будинок культури з радістю відгукнеться на цікаві пропозиції та чекає на нових партнерів, друзів, меценатів.