Шахівська об'єднана територіальна громада

І лине на землю Шевченкове слово

9 березня виповнилося 206 років від дня народження великого українського поета Т.Г. Шевченка. В бібліотеці була оформлена виставка-портрет "І лине на землю Шевченкове слово". Також була проведена літературна вікторина "На струнах Кобзаревої душі". присутні на заході читали свої найулюбленіші вірші поета.

14:20 11.03.2020

Міжнародний день рідної мови

21 лютого - Міжнародний день рідної мови. До цієї дати в бібліотеці була організована книжкова виставка "Душі живі перлини" та проведен мовознавчий турнір "Дано нам слово для ясної мови"

14:02 25.02.2020

Сотня нескорених героїв

До дня Героїв Небесної Сотні в бібліотеці була оформлена виставка - портрет "Сотня нескорених героїв" та пройшов урок мужності "Життя, обірване на злеті" під час якого присутні переглянули відео "Обличчя Майдану" та "Пливе кача".

13:56 25.02.2020

місце подвигу - Афганістан

Щорічно, 15 лютого, ми відзначаємо річницю виведення радянських військ з Афганістану і згадуємо героїв тієї війни. Через горнило радянсько-афганської війни(1979-1989р.р.) пройшло більше 160000 українців.

14:51 18.02.2020

День св. Валентина

До дня св. Валентина в бібліотеці організована книжкова виставка "Всьму початком є Любов!". Діти, учасники гуртка "Чарівний папірець" до свята виготовили поробки у стилі: витинанки, модульне оригамі. Також була проведена літературна година "Любов придумана не нами, вона від Бога нам дана", де звучали вірші про кохання

15:02 15.02.2020

Ювілей письменника

14 лютого виповнилося 165 років від дня народження письменника В.М. Гаршина (1855-1888р.р.), який народився у маєтку Приємна Долина Бахмутського повіту Катеринославської губернії (нингі Бахмутсьного району). В бібліотеці була оформлена книжкова виставка "Життя і творчість В.М. Гаршина" де були представлені матеріали з цікавими  та маловідомимі фактами життя письменника. Також відбувся показ мультфільма, знятий за мотивами найвідомішого оповідання письменника "Жаба - мандрівниця"

14:41 15.02.2020

90 років від дня народження В.З. Нестайка

30 січня виповнилося 90 років від дня народження українського дитячого письменника В.З. Нестайка. Знагоди цієї дати в Никанорівській бібліотеці була організована книжкова виставка "В.Нестайко - чарівник сміху" та проведена літературна вікторина "Сонячний казкар із Бердичівщини" за твором письменника "Тореодори з Васюківки". По закінчення вікторини були зачитані найцікавіші уривки з твору.

09:17 31.01.2020

День пам'яті героїв Крут

29 січня Україна вшановує пам'ять героїв битви під Крутами. Крути - одна з трагічних і водночас легендарних сторінок історії країни за здобуття свободи. Ця битва - символ героїзму української молоді . Тоді, холодного січневого дня 1918 року в нерівному бою проти ворога виступили зовсім юні, але нескорені захисники своєї Батьківщини. З нагоди цієї дати в Никанорівській бібліотеці оформлена книжкова виставка "Пам'ятаємо героїв Крут". Матеріали, представлені на цієї виставки знайомлять відвідувачів бібліотеки зі сторінками історичного подвигу героїв Крут, національний героїзму яких є прикладом  для сучасної молоді.

08:04 29.01.2020

Мжнародний день пам'яті жертв Голокосту

З нагоди Міжнародного дня пам'яті жертв Голокосту в Никанорівській бібліотеці організовано книжкову виставку "Горить свіча, і пам'ять полум'ям тремтить". Відвідувачі  бібліотеки мали змогу ознайомитися з представленами матеріалами, які розповідають про одну з найтрагічніших сторінок в історії людства.

13:35 25.01.2020