Шахівська об'єднана територіальна громада

Мова - духовне багатство народу.

Згідно з указом президента 9 листопада оголошено Днем української писемності та мови. Мова - це найбільше і найдорожче добро кожного народу, це його багата скарбниця, в яку народ складає всі свої сподівання, роздуми, досвід,почування.

13:08 07.11.2020

Золотий Спас

Православна церква 19 серпня святкує Яблочний спас.За церковною термінологією це свято називається Преображення господнє.  Яблучний спас є одним із перших свят урожаю. В бібліотеці до свята оформлена книжкова виставка "Золотий спас" Для дітей був організований солодкий стіл: діти коштували яблука з медом нового врожаю. Бібліотекар розповіла присутнім про історію цього свята.

14:12 19.08.2020

15 липня - День українських миротворців

Участь України у міжнародній миротворчій діяльності є важливою складовою зовнішньої політики України. Миротворчі операції за участю наших співвітчизників гідні поваги і похвали, оскільки пов'язані з мужністю, доблестю і честю. Зметою вшанування мужності і збереження пам'яті славетних героїв - миротворців, в Україні 15 липня відзначається День українських миротворців.

11:36 15.07.2020

125 років від дня народження донецького поета П.Г. Безпощадного

П.Г. Безпощадний народився 11 липня 1895 року в с. Всеславль Смоленській губернії. Ще підлітком приїхав на Донбас, який став його другой Батьківщиной. Працював шахтарем. Перші свої вірші опублікував у 1924 році у газеті "Кочегарка". Твори поета здебільшого стосуються Донбасу - його минулого, героїчної праці шахтарів. Автор збірок віршів: "Каменная книга" (1930), "Родина"(1938), "Донецкие просторы"(1961) та ін. Помер поет 28 травня 1968р.

09:59 11.07.2020

28 червня - День Конституції України

28 червня наша країна відзначає День Конституції. Конституція України - це не лише Закон законів, це серце, ядро подальшого розвитку і вдосконалення суспільства. Вона увійшла в наше життя, як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності й соборності України.

12:44 25.06.2020