Шахівська об'єднана територіальна громада

Тренінги, семінари та конференції

ДО УВАГИ ПРЕДСТАВНИКІВ МАЛОГО І СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ!

Департамент економіки Донецької облдержадміністрації спільно з Донецькою торгово-промисловою палатою, в рамках реалізації Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Донецькій області на 2019-2020 роки, запрошує Вас 03 грудня 2020 року о 10.00 в online-режимі взяти участь у Національній практичній конференції «Малий та середній бізнес - як ефективна складова сталого розвиткуекономіки України».

13:46 19.11.2020

Вебінар на тему «Рада бізнес-омбудсмена – реальні кейси захисту бізнесу у державних органах».

Мінекономіки спільно з Радою бізнес-омбудсмена 03 серпня 2020 року об 11.00 годині проводитимуть вебінар на тему «Рада бізнес-омбудсмена – реальні кейси захисту бізнесу у державних органах».

14:34 27.07.2020

Програма менторської підтримки для малого та середнього бізнесу.

Шановні підприємці Донецької та Луганської областей! Проєкт USAID «Економічна підтримка Східної України» (Проєкт USAID) запускає програму менторської підтримки для малого та середнього бізнесу. Ця програма саме для Вас, якщо: • Ви - власник/ця малого підприємства, що знаходиться на підконтрольних територіях Донецької або Луганської областей; • Ваш бізнес набув втрат, через карантин; • Ви «зайшли в глухий кут» і не бачите перспективи для розвитку; • Вам не вистачає професіоналів для охоплення нових ринків збуту та розширення асортименту; • Ви гостро відчуваєте, що потрібен погляд зі сторони. Що Ви матимете? • професійний супровід діяльності протягом 3 місяців; • аналіз ситуації та систематизацію процесів; • індивідуальний антикризовий план розвитку для підприємства; • PR -підтримку. Що потрібно від Вас? • готовність до змін; • велике бажання; • проходження реєстації. Зареєстуватися можна за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1292HmY583FHoE_KKz5gqMLXSmsRri8r5RunP-R4J9LQ/edit?usp=sharing

10:31 08.05.2020

Вебінар з підприємницької етики для малого та середнього бізнесу

30 квітня відбудеться вебінар про впровадження Кодексу підприємницької етики та практичні вигоди від цього кроку для представників малого та середнього бізнесу України. Ключ до успіху компанії - спільний для кожного її робітника комплекс культурних цінностей, таких як доброчесність, етика та особиста відповідальність. Кодекс підприємницької етики - це вимога, що ставиться до всього персоналу та водночас обіцянка й обов’язок по відношенню до партнерів компанії. Впровадження Кодексу не потребує фінансових витрат та є простою процедурою. Плануєте долучитися до кращих світових стандартів ведення бізнесу? Бажаєте отримати готові до впровадження документи, розроблені кращими експертами? Реєструйтеся на вебінар: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf22usIwA1PfgPIvGzLJ_AMRZ0gDtineshZJJSd4sVP7s3TKQ/viewform Ініціатива реалізується Всеукраїнською Мережею Доброчесності та Комплаєнсу за підтримки Програми USAID "Конкурентоспроможна економіка України".

10:45 29.04.2020

Вебінари для підприємців від Представництва ЄС в Україні «Мікробізнес в Україні: європейський досвід»

Представництво Європейського Союзу в Україні у співпраці з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України, Європейською Мережею Підприємств (EEN) та ДУ «Офіс з просування експорту України» запрошує підприємців, експертів у сфері торгівлі та консалтингу, представників бізнес-асоціацій, бізнес-клубів та торгово-промислової палати, журналістів бізнес-видань та всі зацікавлених прийняти участь у вебінарах для підприємців та дізнатись про європейський досвід ведення мікробізнесу.

09:12 13.04.2020