Проекти рішень про втановлення податків на території Шахівської сільської ради

Проекти рішень про втановлення податків на території Шахівської сільської ради на 2021 рік

Рішення №2 «Про затвердження проекту рішення "Про затвердження ставок і пільг із сплати земельного податку на території Шахівської сільської ради на 2021 рік"». Рішення №3 «Про затвердження проекту рішення "Про затвердження ставок і пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Шахівської сільської ради на 2021 рік"». Рішення №8 «Про затвердження тарифів на послуги зі збирання та вивезення побутових відходів для бюджетних установ, інших підприємств, установ , організацій та фізичних осіб-підприємців"».

14:55 12.05.2020