Кадровий склад та вакансії

КАДРОВИЙ   СКЛАД

педагогічних працівників  ЗДО « Тополька»

Навчанням і вихованням дітей займаються директор ЗДО,   5 вихователів, практичний психолог, логопед, 1 музичний керівник (всього 7 педагогічних працівників), які мають відповідну освіту:

- повну вищу – 4 чол.

-  неповну вищу – 3 чол.

663%Педагоги мають такі кваліфікаційні категорії

Спеціаліст 2 категорії – 1 чол.

Спеціаліст - 6 чол

В 2018/2019 навчальному році проатестовано 3 педагога:

- вихователю Голуб Людмилі Сергіївні.  підтверджено відповідність займаній посаді та раніше встановленому 11 тарифному розряду.

-  вихователю Соболь О.О. підтверджено відповідність займаній посаді та раніше встановленому 11 тарифному розряду;

-  логопеду  Кисельовій Л.І.   підтверджено відповідність займаній посаді та присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії».

Вихователь - Адеріхіна Ю.М.   практичний психолог Сергєєва жовтні та грудні  О.В. підвищили кваліфікацію при Краматорському ОІППО. У 2019 році курси підвищення кваліфікації пройдуть логопед Кисельова Л.І. .

Результати педагогічного діагностування показали, що рівень педагогічної майстерності протягом минулого навчального року значно покращився:

Активно-творчий

рівень              -  3 вих.-                          - 3 вих.-

Високий  рівень      -  3 вих.-                       -    3 вих.-

Середній рівень       -  1 вих. –                       -  1 вих.-

Показник активно-творчого рівня  вихователів збільшився на 8%.

У цьому відіграло певну роль система методичної роботи, яка була сконцентрована навколо проблемної теми: «Патріотизм починається з колиски».    Результати атестації показали, що методична робота в закладі стимулювала підвищення кваліфікаційної категорії педагогічних працівників.