Калейдоскоп (різне)

14 лютого - Міжнародний день дарування книг. "Подаруй бібліотеці книгу!" – це постійна доброчинна акція, що діє у всіх бібліотеках. Для Золотоколодязької бібліотеки ПрАТ "ВЕСКО" (генеральний директор Цимарман Є.В.) в особі Марченко Л.О.(ГО "Добре поле") в рамках виконання соціальної угоди Золотоколодязької сільської ради (Сидоренко Т.Б.)  придбали 175 екземплярів різножанрової дитячої, сучасної української та світової літератури. Щиру вдячність в сприянніпридбання книг хочу висловити депутату сільської ради Ковальовій Л.А.  Своє задоволення висловлюють діти та дорослі користувачі .

Бібліотекар Тирінова Л. А.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------