Шахівська об'єднана територіальна громада

Оголошення

Управління Державної казначейської служби України у м.Добропіллі Донецької області повідомляє, що згідно з постановою Правління Національного банку України від 28.12.2018р. ? 162 “Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні“ буде змінено реквізити рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів за стандартом IBAN.

10:30 30.08.2019

В с. Суварове виявлено безхозний колодязь

В ході обстеження комісією в складі старости сіл Шахівської сільської ради, спеціаліста із земельних питань земельно-екологічного сектору та депутата Шахівської сільської ради в с. Суворове по вул. Шахтарська, 54, було виявлено безхозний колодязь, яким користуються місцеві жителі і який потребує ремонту і чистки. Акт обстеження додається.

08:52 06.06.2019