Педагогічна рада – колективний орган управління науково-методичною роботою

В умовах демократизації шкільного життя зростає роль колективних форм управління, в тому числі педагогічної ради. Педагогічна рада є постійнодіючим органом школи для розгляду основних питань навчально-виховної роботи. Вона створюється і діє в тих школах, де працює не менше трьох учителів. Головним завданням педагогічної ради є об’єднання зусиль педагогічного колективу школу на піднесення рівня навчально-виховної роботи, впровадження в практику досягнень педагогічної науки і передового педагогічного досвіду. У великих школах як дорадчий орган при педраді може бути створена наукова-методична рада.

2020-2021 навчальний рік

25 березня 2020 року відбулося засідання педагогічної ради з теми "Про досягнення та проблеми впровадження концепції "Нова українська школа" у 1-3 класах". Освітнє середовище початкової школи Шахівської ЗОШ Олексів В. В. https://youtu.be/kgjLCRnZZgM

15:46 25.03.2021