Шахівська сільська військова адміністрація

Сімейні лікарі

СЕДАШОВ МИХАЙЛО ОЛЕКСІЙОВИЧ- медичний директор, лікар                                                                                                                                             загальної практики-сімейний лікар

ПОПОВСЬКИЙ ДМИТРО СЕРГІЙОВИЧ - завідувач Шахівською                                                                                             амбулаторією ЗПСМ, лікар загальної практики-сімейний лікар.

НЕСТЕРЕНКО ГЕННАДІЙ МИКОЛАЙОВИЧ - завідувач                                                                               Золотоколодязькою амбулаторією ЗПСМ, лікар загальної практики- сімейний лікар.