Україна без бар'єрів

Для створення безбар’єрного простору в Україні МКІП реалізовуватиме проєкт «Інформація без бар'єрів»

25 квітня Уряд затвердив план заходів на наступні два роки з реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року. Кожному міністерству поставлені чіткі завдання. Їх виконання наблизить Україну до європейських стандартів безбар’єрності.

12:38 16.05.2023

Рада Безбар'єрності: МКІП представило флагманський проєкт «Інформація без бар'єрів»

В Україні заплановані 472 різноманітні проєкти з безбар’єрності, до виконання яких залучені 20 міністерств. Про це йшлося під час чергового засідання Ради Безбар'єрності, яке відбулось 15 лютого.

12:35 16.05.2023