Проекти регуляторних актів та аналіз регуляторного впливу

Аналіз регуляторного впливу  до проекту рішення Шахівської сільської ради «Про затвердження Положення про порядок передачі в оренду комунальної власності Шахівської об’єднаної територіальної громади»

Аналіз регуляторного впливу  до проекту рішення Шахівської сільської ради «Про затвердження нової редакції «Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку Шахівської об’єднаної територіальної громади» та затвердження «Правил утримання тварин на території Шахівської об’єднаної територіальної громади»

Аналіз регуляторного впливу  до проекту рішення Шахівської сільської ради «Про затвердження Положення про надання платних послуг закладами культури Шахівської сільської ради та затвердження тарифів платних послуг, що надаються закладами культури Шахівської сільської ради»