До жителів с.Никанорівка завітав у гості Різдвяний вертеп !!!

День пам*яті Героїв Крут

29 січня 2022 року виповнюється 104 роки бою під Крутами,який відбувся у 1918 році під час російсько-української війни між українськими військовими курсантами та студентами і московсько-більшовицькими військами.

12:45 29.01.2022

Міжнародний День пам*яті жертв Голокосту

Дата 27 січня обрана не випадково: саме цього дня 1945 року війська 1-го Українського фронту звільнили в’язнів найбільшого гітлерівського концтабору смерті Аушвіц-Біркенау неподалік польського Освенціма. Варто нагадати, що Голокост з давньогрецької перекладається як «всеспалення» й означає систематичне переслідування і знищення (геноцид) євреїв нацистською Німеччиною і колабораціоністами протягом 1933-1945 років. У ширшому розумінні, голокост – систематичне гоніння і знищення людей за ознакою їхньої расової, етнічної, національної приналежності або генетичного типу як неповноцінних, шкідливих.

10:40 28.01.2022

День Соборності України

Сьогодні в Україні відзначають День Соборності. У цей день у 1919 році було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

10:37 28.01.2022

Вітаємо з Хрещенням Господнім!

Вітаємо з Хрещенням Господнім! У цей чудовий день хочеться побажати всім миру, доброти, чесності та справедливості. Нехай диво живе у ваших серцях і дарує вам світлу надію на прекрасне майбутнє. Вважається, що на Водохреща вода набуває цілющих властивостей і зберігає їх протягом року, лікуючи тілесні й духовні хвороби. Тому бажаємо Вам міцного здоров'я та внутрішнього світла, яке зігріватиме душу і серце

10:36 28.01.2022

День Св.Миколая!!!

До Никанорівського сільського будинку культури завітав Святий Миколай.Діти були дуже раді зустрічі,співали, танцювали, водили хороводи та грали в ігри,а після проходження квесту поласували смаколиками!!!

09:51 28.01.2022