ЄВРОАТЛАНТИЧНА ІНТЕГРАЦІЯ

Уряд запустив інтерактивний сайт «Матрицю реформ» – новий аналітичний інструмент для ефективного ухвалення рішень та управління процесом впровадження реформ

Кабінет Міністрів України запустив інтерактивний сайт «Матриця реформ» – новий аналітичний інструмент для ефективного ухвалення рішень та управління процесом впровадження реформ.  На сайті зібрані індикатори, зміст реформ та графік їхнього виконання.

09:14 12.06.2024

ПЕРЕВАЖНА БІЛЬШІСТЬ УКРАЇНЦІВ ПРОДОВЖУЄ ПІДТРИМУВАТИ ПРИЄДНАННЯ УКРАЇНИ ДО ЄС

Нове всеукраїнське опитування групи «Рейтинг», проведене від імені Міжнародного республіканського  інституту (IRI) показало, що підтримка вступу України до Європейського Союзу  та НАТО залишається високою серед більшості українців.

13:02 06.04.2024