Шахівська сільська військова адміністрація

ЄВРОАТЛАНТИЧНА ІНТЕГРАЦІЯ

ПЕРЕВАЖНА БІЛЬШІСТЬ УКРАЇНЦІВ ПРОДОВЖУЄ ПІДТРИМУВАТИ ПРИЄДНАННЯ УКРАЇНИ ДО ЄС

Нове всеукраїнське опитування групи «Рейтинг», проведене від імені Міжнародного республіканського  інституту (IRI) показало, що підтримка вступу України до Європейського Союзу  та НАТО залишається високою серед більшості українців.

13:02 06.04.2024

Урядовий офіс обговорив з естонською делегацією підтримку України на шляху до членства в ЄС та НАТО

11 вересня Урядовий офіс координації європейської та євроатлантичної інтеграції провів зустріч із естонською делегацією на чолі із заступницею міністра закордонних справ Естонської Республіки Кюлліке Сілласте-Еллінг.

11:30 12.09.2023

Молодь запрошують долучитись до програми «EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні»

Представники та представниці активної молоді Полтавської, Дніпропетровської та Донецької областей мають змогу долучитись до програми «EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні», що реалізується ООН Жінки у партнерстві ГО «Інтерньюз-Україна».

12:32 26.08.2023