Шахівська територіальна громада

Діяльність Комунальної установи "Центр надання соціальних послуг Шахівської сільської ради"

Заходи проєкту «Університет поважного віку» вже стартували

Шість обладнаних мультимедійних кімнат  скоро працюватимуть при будинках культури населенних пунктів Шахівської громади  (Никанорівка, Новоторецьке, Володимирівка, Золотий Колодязь, Торецьке, Шахове).

14:33 26.01.2022

Вчинення насильства в сім'ї

Вчинення насильства в сім'ї На підставі положень Конституції України і Конвенції ООН про права дитини 26 квітня 2001 р. в Україні був прийнятий Закон "Про охорону дитинства", який визначає охорону дитинства стратегічним загальнонаціональним пріоритетом і з метою забезпечення реалізації прав дитини на життя, охорону здоров'я, освіту, соціальний захист та всебічний розвиток встановлює основні засади державної політики у цій сфері. Домашнє насильство - діяння (дії або бездіяльність) фізичного, сексуального, психологічного або економічного насильства, що вчиняються в сім'ї чи в межах місця проживання або між родичами, або між колишнім чи теперішнім подружжям, або між іншими особами, які спільно проживають (проживали) однією сім'єю, але не перебувають (не перебували) у родинних відносинах чи у шлюбі між собою, незалежно від того, чи проживає (проживала) особа, яка вчинила домашнє насильство, у тому самому місці, що й постраждала особа, а також погрози вчинення таких діянь.

09:04 20.10.2021