Шахівська територіальна громада

Діяльність Комунальної установи "Центр надання соціальних послуг Шахівської сільської ради"

Верховною Радою прийнято Закон України щодо посилення соціального захисту осіб з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які мають інвалідність

З метою поліпшення соціального захисту осіб з числа дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, які мають інвалідність, Верховною Радою України 2 грудня 2020 року прийнято Закон України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту прав осіб з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які мають інвалідність”.

11:09 14.02.2022

Заходи проєкту «Університет поважного віку» вже стартували

Шість обладнаних мультимедійних кімнат  скоро працюватимуть при будинках культури населенних пунктів Шахівської громади  (Никанорівка, Новоторецьке, Володимирівка, Золотий Колодязь, Торецьке, Шахове).

14:33 26.01.2022