Шахівська об'єднана територіальна громада

“Нова школа має за головну мету збудити,
дати виявитися самостійним
творчим силам дитини…”

Софія Русова

На сьогоднішній день в школі склалася система виховної роботи, яка на принципах гуманізму, демократизму, єдності сім’ї та школи, спадкоємності поколінь забезпечує здійснення національного виховання, спонукає до утвердження педагогіки особистості, сприяє формуванню в учнів навичок самоосвіти, самоаналізу, допомагає учням розвивати індивідуальні здібності, творчі задатки, самовизначитись та самореалізуватись.

V обласний фестиваль етнічних та національних мов і культур «Мови різні - душа одна»

Відповідно до листа Донецького облІППО від 28.01.2020 № 104/108.1 04 березня 2020 року в м. Краматорську відбувся  ІІ (очний) етап V обласного фестивалю етнічних та національних мов і культур «Мови різні - душа одна». Учениця 6 класу Рип'як Таїсія взяла активну участь у ньому та стала переможцем у номінації "Роде наш красний, роде наш прекрасний"

10:06 04.03.2020

Вшанування Дня пам'яті героїв Крут

…Безвусі, юні, вічно молоді, ви склали голови за рідний Київ, скріпивши крок державницькій ході, вписавши подвиг у свободи вияв.

12:36 28.01.2020

НОВОРІЧНІ СВЯТА

Новий рік! Ці два слова у кожного асоціюються зі святковим настроєм, подарунками, іграми, розвагами. Саме так, 27 грудня,  проходили свята у нашій школі.

10:07 27.12.2019