Шахівська територіальна громада

“Нова школа має за головну мету збудити,
дати виявитися самостійним
творчим силам дитини…”

Софія Русова

На сьогоднішній день в школі склалася система виховної роботи, яка на принципах гуманізму, демократизму, єдності сім’ї та школи, спадкоємності поколінь забезпечує здійснення національного виховання, спонукає до утвердження педагогіки особистості, сприяє формуванню в учнів навичок самоосвіти, самоаналізу, допомагає учням розвивати індивідуальні здібності, творчі задатки, самовизначитись та самореалізуватись.

Турнір з футболу

Вітаємо юних футболістів Шахівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, які успішно виступили IV  турнірі з футболу, присвяченому Дню захисту дітей!

10:48 02.06.2021

Свято Останнього дзвоника

. Свято Останнього дзвоника - завжди урочиста, радісна і водночас хвилююча подія. Особливо для випускників, для яких шкільний дзвінок лунає дійсно востаннє.

09:21 31.05.2021

НАЦІОНАЛЬНИЙ УРОК З БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

Із 17.05 по 23.05 у всьому світі відбувся 6-ий Глобальний Тиждень безпеки дорожнього руху.  В рамках Тижня безпеки дорожнього руху з метою запобігання дорожньо-транспортному травматизму та привернення уваги учнівської молоді й педагогічних працівників до правил поведінки на дорозі були проведені наступні заходи:

09:17 23.05.2021

ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я У НАШІЙ ШКОЛІ

Здоров’я – це дар. Його треба шанувати, не витрачати, а примножувати. Людина, яка не хворіє почувається впевнено, бо вона усвідомлює, що керує своїм здоровям, є його господарем. Саме тому з раннього дитинства треба формувати навички щодо ведення здорового способу життя. З цією метою 21 травня у школі пройшов День Здоров’я.

09:18 21.05.2021

Всесвітній День вишиванки

Всесвітній День вишиванки відзначається щороку в третій четвер травня. У 2021 році він припадає на 20 травня. Вишиванка – своєрідний унікальний код українського етносу. Вона яскраво відображає особливу національну традицію народу.

19:41 20.05.2021

14 березня – День українського добровольця

День українського добровольця — свято, що відзначається в Україні 14 березня. В цей день 2014 року перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану прибули на полігон Нові Петрівці для формування першого добровольчого батальйону. День установлений 17 січня 2017 року Верховною Радою України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості. З нагоди Дня добровольця у школі на 15-16.03.2021 заплановано проведення заходів:

11:06 15.03.2021