Шахівська територіальна громада

“Нова школа має за головну мету збудити,
дати виявитися самостійним
творчим силам дитини…”

Софія Русова

На сьогоднішній день в школі склалася система виховної роботи, яка на принципах гуманізму, демократизму, єдності сім’ї та школи, спадкоємності поколінь забезпечує здійснення національного виховання, спонукає до утвердження педагогіки особистості, сприяє формуванню в учнів навичок самоосвіти, самоаналізу, допомагає учням розвивати індивідуальні здібності, творчі задатки, самовизначитись та самореалізуватись.

День пам’яті Героїв Крут

29 січня в Україні відзначатиметься річниця бою під Крутами, який для українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.

08:54 26.01.2021

Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту

Сьогодні весь світ вшановує пам’ять жертв Голокосту.  1 листопада 2005 року Генеральна Асамблея ООН оголосила 27 січня Міжнародним днем пам’яті жертв Голокосту та закликала держави-члени ООН розробити просвітницькі програми, щоби наступні покоління зберегли пам’ять про цю трагедію з метою запобігання в майбутньому актам геноциду та охороняли пам’ятки історії, місця, де відбувалися масові вбивства. В Україні на державному рівні  цей день відзначається з 2012 року.

08:51 26.01.2021

22 січня День Соборності України

22 січня у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки Україна щороку відзначає День Соборності. Офіційно в Україні свято встановлено Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року № 42/99.

11:56 20.01.2021

Новий рік у нашій школі

Кожна дитина і доросла людина з нетерпінням чекають свята Нового року. Ялинка, подарунки, здійснення мрії, святковий настрій – із такими словами у більшості людей асоціюється Новорічне свято. Мабуть, кожен хотів би, щоб цей Новий рік пройшов незабутньо, чарівно, неповторно… Саме так він пройшов і в нашій школі. Всі учні з нетерпінням чекали цього дня, коли до них завітає Дід Мороз із Снігуронькою, подарунками та, звичайно, веселим хороводом навколо красуні-ялинки.

19:35 29.12.2020