Шахівська сільська військова адміністрація
Донецька область, Покровський район

Виховна робота

“Нова школа має за головну мету збудити,
дати виявитися самостійним
творчим силам дитини…”

Софія Русова

Фото без опису

НОРМАТИВНА БАЗА

https://drive.google.com/drive/folders/1lcZR4MlZsgOuiMNSqKveqGc_hW4_uO6M?usp=sharing

На сьогоднішній день в школі склалася система виховної роботи, яка на принципах гуманізму, демократизму, єдності сім’ї та школи, спадкоємності поколінь забезпечує здійснення національного виховання, спонукає до утвердження педагогіки особистості, сприяє формуванню в учнів навичок самоосвіти, самоаналізу, допомагає учням розвивати індивідуальні здібності, творчі задатки, самовизначитись та самореалізуватись.

День пам’яті жертв голодоморів

 Голодомор 1932 - 1933 років - одна з найжахливіших сторінок в історії України. Дослідники цього жахіття вважають, що Голодомор був викликаний насамперед спробою російсько-комуністичного режиму, що окупував на початку 20-х років Україну, покарати українців за їхні прагнення до свободи, бути господарями на своїй землі.

15:21 24.11.2023

День Гідності та Свободи

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи, у який вшановують громадянський подвиг, патріотизм і мужність людей, що виступили на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору під час подій Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013-2014 років. Ці доленосні події згуртували весь український народ навколо високої мети – відстоювання незалежності України, її стабільного розвитку в європейському співтоваристві, досягнення гідного рівня життя.

15:14 21.11.2023

ІХ обласна науково-практична конференція «Досягнення та виклики національно-патріотичного виховання в регіоні»

  15 листопада 2023 року в змішаному форматі відбулася ІХ обласна науково-практична конференція «Досягнення та виклики національно-патріотичного виховання в регіоні» (далі – Конференція). Роботу Конференції було розпочато презентацією робіт переможців і призерів обласного конкурсу відеороликів-візитівок (презентацій) з національного виховання «Національне виховання – майбутнє держави» серед навчальних закладів Донецької області.

17:55 15.11.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано