“Нова школа має за головну мету збудити,
дати виявитися самостійним
творчим силам дитини…”

Софія Русова

НОРМАТИВНА БАЗА

На сьогоднішній день в школі склалася система виховної роботи, яка на принципах гуманізму, демократизму, єдності сім’ї та школи, спадкоємності поколінь забезпечує здійснення національного виховання, спонукає до утвердження педагогіки особистості, сприяє формуванню в учнів навичок самоосвіти, самоаналізу, допомагає учням розвивати індивідуальні здібності, творчі задатки, самовизначитись та самореалізуватись.

День пам’яті жертв голодоморів

Голодомор 1932 - 1933 років - одна з найжахливіших сторінок в історії України. Дослідники цього жахіття вважають, що Голодомор був викликаний насамперед спробою російсько-комуністичного режиму, що окупував на початку 20-х років Україну, покарати українців за їхні прагнення до свободи, бути господарями на своїй землі.

15:21 24.11.2023

День Гідності та Свободи

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи, у який вшановують громадянський подвиг, патріотизм і мужність людей, що виступили на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору під час подій Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013-2014 років. Ці доленосні події згуртували весь український народ навколо високої мети – відстоювання незалежності України, її стабільного розвитку в європейському співтоваристві, досягнення гідного рівня життя.

15:14 21.11.2023

15 листопада 2023 року в змішаному форматі відбулася ІХ обласна науково-практична конференція «Досягнення та виклики національно-патріотичного виховання в регіоні» (далі – Конференція). Роботу Конференції було розпочато презентацією робіт переможців і призерів обласного конкурсу відеороликів-візитівок (презентацій) з національного виховання «Національне виховання – майбутнє держави» серед навчальних закладів Донецької області.

17:55 15.11.2023

Шкільний урок волонтерства

14 листопада 2023 року для шкільної молоді Шахівської  громади було презентовано проєкт від Української волонтерської служби (УВС).  Шкільний урок волонтерства -  навчальна програма для учнів 8-11 класів, яка розповідає молоді про те, як своїми діями вони можуть змінювати світ навколо!

15:59 14.11.2023