Шахівська об'єднана територіальна громада

“Нова школа має за головну мету збудити,
дати виявитися самостійним
творчим силам дитини…”

Софія Русова

На сьогоднішній день в школі склалася система виховної роботи, яка на принципах гуманізму, демократизму, єдності сім’ї та школи, спадкоємності поколінь забезпечує здійснення національного виховання, спонукає до утвердження педагогіки особистості, сприяє формуванню в учнів навичок самоосвіти, самоаналізу, допомагає учням розвивати індивідуальні здібності, творчі задатки, самовизначитись та самореалізуватись.

НОВОРІЧНІ СВЯТА

Новий рік! Ці два слова у кожного асоціюються зі святковим настроєм, подарунками, іграми, розвагами. Саме так, 27 грудня,  проходили свята у нашій школі.

10:07 27.12.2019

Ярмарок "Добра багато не буває"

Напередодні дня святого  Миколя  було проведено ярмарок "Добра багато не буває". На ярмарок були виставлені пиріжки, тістечка, печиво, торти, рулети та інші смаколики. Атмосфера на солодкому ярмарку була невимушеною і жвавою. Скрізь лунав гамір, жарти, пісні. Купці та продавці створили справжню атмосферу ярмаркового дійства. Учні у різний спосіб запрошували до свого столу, рекламували товар, у який було вкладено часточку душі. Домашню випічку з особливим азартом розкуповували учні, вчителі, батьки та гості.  Усі учасники отримали неабияке задоволення. А найприємніше те, що захід став місією доброчинності.                                                                                                                                                  Наші діти, долучаючись до цього заходу, відчуваючи, що роблять щось потрібне і корисне, формують у собі активну громадянську позицію людей, небайдужих до потреб та проблем інших. На виручені кошти будуть придбані засоби гігієни для Дружківського будинку-інтернату.

19:41 13.12.2019

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ПРАВА

З 09.12 по 13.12 проводився Всеукраїнський тиждень права, мета якого  підвищення ролі правової освіти серед школярів, виховання поваги до закону і прав людини.

15:00 13.12.2019

День пам’яті жертв голодомору

1933-й рік… найчорніший час в історії України. У світі не зафіксовано такого голоду, як той, що випав на долю нашого народу.

15:01 22.11.2019

День Гідності та Свободи

З нагоди Дня Гідності та Свободи та з метою збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь обєктивноої інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, а також відання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013- лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейському вибору 21 листопада 2019 року в школі пройшли урочистості. Хвилюючі моменти залишило в душах присутніх свято "Ми не зганьбили славу наших предків, нових героїв дали небесам",   цікавими були години спілкування «Небесна Сотня. Герої, які змінили хід історії України»,  конкурс  читців  «З  любов’ю  до України», фотоконкурс « З   Україною  в  серці!».

15:23 21.11.2019