Сектор соціального захисту населення Шахівської сільської ради повідомляє:

З метою впровадження в Україні кращого світового досвіду у сфері надання послуг з реабілітації згідно наказу Міністерства соціальної політики України від 09.08.2016 № 855 затверджено Типове положення про центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю, яке зареєстровано у Міністерстві юстиції України 01.09.2016 за № 1209/29339.

Відповідно до положень про державні реабілітаційні установи їхнім цільовим призначенням є здійснення комплексу реабілітаційних заходів спрямованих на створення умов для всебічного розвитку  дітей з інвалідністю віком до 18 років та дітей віком до двох років (включно), які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності (далі – Діти).

Такі центри забезпечують тимчасове перебування в ньому Дітей в амбулаторному або стаціонарному режимі, які мають відповідні медичні показання та потребують спеціальних умов для одержання ними комплексу реабілітаційних заходів. Реабілітаційні послужи в стационарному режим перебыванная мужать отримувати Діти, які за станом здоров’я потребують постійного цілодобового догляду.

Реабілітаційні установи забезпечують на безоплатній основі відповідно до законодавства харчуванням Дітей, яких зараховано для проходження реабілітації, та проживанням Дітей, які отримують реабілітаційні послужи в режим стаціонарного перебыванная.

Термін курсу реабілітації визначається реабілітаційною комісією після проведення відповідного обстеження Дитини. Розклад, черговість і тривалість індивідуальних і групових занять визначає реабілітаційна комісія.

На сьогодні установи мають такі найменування:

Державна реабілітаційна установа «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Мрія»» замість Державного комплексу соціальної реабілітації дітей-інвалідів (м.Миколаїв);

Державна реабілітаційна установа «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Промінь»» замість Вінницького центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Промінь»;

Державна реабілітаційна установа «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Пролісок»» замість Волинського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів;

Державна реабілітаційна установа «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Галичина»» замість Львівського міжрегіонального центру соціально-трудової, професійної та медичної реабілітації інвалідів;

Державна реабілітаційна установа «Всеукраїнський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю» замість Всеукраїнського центру професійної реабілітації інвалідів (с.Лютіж);

Державна реабілітаційна установа «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Донбас»» замість Донбаського міжрегіонального центру професійної реабілітації інвалідів;

Державна реабілітаційна установа «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Поділля»» замість Вінницького міжрегіонального центру професійної реабілітації інвалідів «Поділля».

Відповідно до законодавства реабілітаційних послужи надаються на безоплатній основі особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, дітям віком до двох років, які належать до групи ризику щодо отримання групи інвалідності, з усіх регіонів України.

У разі якщо Вас зацікавила зазначена вище інформація просимо звертатися до Шахівської сільської ради завідувач сектору соціального захисту населення за адресою: вул. М.Ф.Чернявського, буд.14.