Матеріально-технічне забезпечення

Оснащення приміщень ЗДО « Тополька»

У державі, яка будується на демократичних засадах, виховання дитини є справою всього суспільства, що має не тільки визнавати право дитини на щасливе дитинство, а й створювати для цього реальні умови.

З метою зміцнення матеріально-технічної бази дитячого садка плануються адміністративно-господарські та фінансові заходи, спрямовані на створення розвиваючого життєвого простору дитини в дитячому саду: оснащення спортивного майданчика, музичного залу, медичного кабінету, благоустрій та озеленення території, ремонт приміщень, придбання меблів, ігрового матеріалу.

Ці питання розглядаються: на виробничих нарадах,на нарадах при директору, на загальних зборах колективу,на засіданнях ради закладу, кожен рік проводиться інвентаризація всіх придбаних матеріалів.

Завгоспом ЗДО проводиться з цього питання посилена робота: всі матеріали в наявності та оприбутковані. Питання розвитку матеріально-технічної бази на даний момент є дуже важливими.

Матеріально-технічне забезпечення освітньої діяльності ЗДО на достатньому рівні. Фінансово-господарська діяльність ЗДО здійснюється відповідно до законодавчих та інших нормативно-правових актів на основі кошторису, який складається і затверджується відповідно до законодавства. Джерелами фінансування дошкільного навчального закладу є кошти:  Шахівської сільської ради, у розмірі передбаченому нормативами фінансування, . Бюджетні кошти     використовуються за призначенням.

. Заходи щодо зміцнення та модернізації матеріально-технічної бази навчального закладу – є одним із провідних напрямків роботи ЗДО. До початку кожного навчального року працівниками ЗДО проводяться поточні ремонти групових кімнат, спалень, підсобних приміщень, замінюється сантехніка та шпалери тощо.

Дошкільний заклад забезпечений м’яким та твердим інвентарем, посудом та іншими господарчими товарами: придбані іграшки відповідно до віку дітей, спортивний інвентар, методичні посібники, дидактичний матеріал, канцелярські товари.

Сильними сторонами матеріально-технічного забезпечення закладу є:

:

1. Термомодернізація  будівлі  дитячого  саду.

2.Покриття тротуарною плиткою території дитячого саду

Слабкими сторонами матеріально-технічного забезпечення є:

1. Зношені та заржавілі труби  системи водопостачання;

2. Зношені труби системи опалення;

3. Застаріле технологічне обладнання на харчоблоці;

4. Необхідність проведення капітального ремонту на харчоблоці (зношена електромережа, вибита плитка на підлозі, стінах тощо)

Планується капітальний ремонт приміщення на 2020рік

Обладнання та оснащення  освітньо-виховного процесу           у закладі дошкільної освіти « Тополька»

Шахівської  сільської ради

Обладнання та оснащення освітньо- виховного прцесу  у закладі  дошкільної освіти « Тополька»  здійснюється відповідно до Закону України « Про дошкільну освіту», наказу Міністерства освіти і науки України « Про затвердження примірного переліку ігрового та навчально-дидактичного обладнання для закладів дошкільної освіти" від 19.12.2017р № 1633

У закладі дошкільної освіти ведеться постійна та планомірна робота щодо матеріально-технічного забезпечення. Всі технічні засоби знаходяться в належному технічному стані, поставлені на облік, зберігаються відповідно до санітарно-технічних вимог. Заходи щодо зміцнення та модернізації матеріально-технічної бази навчального закладу є  одним із провідних напрямків роботи директора ЗДО.

Дошкільний заклад розташований у типовій  одноповерховій споруді. Побудований у 1970 році, проектна потужність складає 42 місця(фактична кількість дітей  52) Територія закладу і розташовані на ній приміщення відповідають санітарним нормам, площа приміщень складає 362 кв.м. загальна територія  закладу 0.6 га

У ЗДО на сьогодні функціонують 3 групові кімнати, кабінет директора, кабінет медсестри. Комора завгоспа, харчоблок, комора харчова, пральня, дві  спальні кімнати, комора кастелянші, кабінет логопеда.