Громада

З першою хвилею децентралізації за ініціативою сільських голів Октябрської, Никанорівської та Новоторецької сільських рад, шляхом об'єднання трьох сільських рад була створена Шахівська сільська об’єднана територіальна громада (до 1 січня 2017 р. - Октябрська) із адміністративним центром у селі Шахове. 26 грудня 2019 року до Шахівської сільської ОТГ приєдналася  ще одна сільська рада – Золотоколодязька сільська рада.

Сільська рада складається з 22 населених пунктів:

cело Шахове, cело  Торецьке, cело  Никанорівка, cело  Нове Шахове, cело Вільне, cело Іванівка, селище Дорожнє, cело  Суворове, cело  Бойківка, селище Маяк, cело Новоторецьке, cело Володимирівка, cело Коптєве, село Панківка, село Веселе, село Грузьке, село Лідине, село Кучерів Яр, село Новотроїцьке, село Петрівка, село Мар'ївка, с. Золотий Колодязь.

На перших виборах Шахівської ОТГ (VIII скликання), які відбулися 25.10.2015, сільським головою було обрано Кучеріненка Володимира Миколайовича.

На других виборах (VIIIскликання), які відбулися 25.10.2020 сільським головою обрано Середу Валентину Кіндратівну.

З 25.11.2020 відповідно до рішення сесії сільської ради громаду поділено на 4 старостинських округи:

Золотоколодязький старостинський округ ( староста - Кучеріненко В.М.);

Володимирівський старостинський округ (староста – Сацура В.М.);

Грузький старостинський округ (староста – Денисова Н.В.);

Никанорівський старостинський округ ( староста – Тагамлик І.І.).