День Героїв Небесної Сотні – сьогодні сьомі роковини розстрілів на Майдані

Сьогодні, 20 лютого, Україна згадує одну із трагічних сторінок своєї історії й вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні. Цього року – вже сьомі роковини кривавих подій на Майдані під час Революції Гідності.

10:05 20.02.2021

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ СПОНТАННОГО ПРОЯВУ ДОБРОТИ

17 лютого щорічно відзначається міжнародне свято - День прояву доброти. Мета свята - залучення людей до добрих вчинків, благодійності, толерантності. Це свято було засноване з ініціативи світових благодійних організацій. Святкування дня має відповідати його назві - допоможіть нужденним, попросіть вибачення у тих, кого ви образили, відвідайте близьких і скажіть їм кілька приємних щирих слів.

10:12 17.02.2021

З Днем святого Валентина 2021

14 лютого світ відзначає День святого Валентина. У це свято прийнято не тільки дарувати коханій чи коханому валентинки або ж більш коштовні презенти, а й вітати своїх других половинок та просто хороших друзів теплими словами. Ми зібрали для вас чудові привітання з Днем Валентина на українській мові, які потішать ваших найближчих. Подаруйте їм частинку свого кохання!

12:00 16.02.2021

29 січня в Україні вшановують пам'ять студентів, які загинули в бою під Крутами.

Сьогодні в Україні проводяться жалобні заходи на честь вшанування пам'яті Героїв Крут. У 1918 році на залізничній станції Крути в Чернігівській області близько 300 студентів вступили в бій з шеститисячною армією більшовиків під командуванням Михайла Муравйова. У нерівній битві багато студентів були вбиті. Вони зазнали поразки, але їх героїчний вчинок став прикладом мужності для багатьох українців.

10:36 29.01.2021

З Днем Соборності України 2021

Державне свято День Соборності України відзначають щороку 22 січня. У 2021-му цей день припадає на п'ятницю.

10:02 22.01.2021

День пам'яті присвячений 75-річниці перемоги над нацизмом.

«Ми пам’ятаємо про вагомий внесок Українського народу у перемогу над нацизмом. Ми пам’ятаємо усіх героїв, чия боротьба, самовіддана праця і героїзм сприяли звільненню України та від нацистів. У серці кожного з нас жива пам’ять про неоціненний внесок українців у спільну перемогу в цій жахливій війні»

12:57 03.09.2020

Відбулося Свято до Дня села 28 серпня 2020 року !

День народження рідного села – це свято всіх його жителів, хто в ньому народився і виріс, хто колись переїхав і назавжди залишився, хто в ньому живе і працює сьогодні, це день народження малої Батьківщини.

12:34 03.09.2020

День пам’яті захисників України 29 серпня.

День пам'яті захисників України — пам'ятний день в Україні, який відзначають 29 серпня. Він приурочений пам'яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Символікою цього дня є квітка соняшника, адже у серпні 2014 року на полях саме із цією рослиною полягло багато українських воїнів

10:55 03.09.2020