Опитування “Інноваційна діяльність в Україні: чинники успіху та перешкоди”

Мінекономіки продовжує опитування “Інноваційна діяльність в Україні: чинники успіху та перешкоди” серед власників, керівників, менеджерів бізнесу та організацій до 12 березня. Таке рішення ухвалено через велику кількість охочих взяти участь в опитуванні та внести пропозиції щодо покращення інноваційної екосистеми в Україні.

14:54 09.03.2021

До уваги компаній-виробників

З метою популяризації експортного потенціалу, підвищення рівня конкурентоспроможності та розширення ринків збуту для компаній-виробників, проводиться робота щодо аналізу та формування експортного потенціалу громади. У зв’зку із зазначеним, просимо надати анкети потенційно зацікавлених компаній-експортерів (згідно форми), які мають бажання та можливість експортувати продукцію свого виробництва, їх рекламно-презентаційні матеріали на 1-2 стор. із зазначенням емблеми (бренду) підприємства. Реквізити підприємств вказати обов’язково на українській та англійській мові.

14:47 09.03.2021

Застосування реєстраторів розрахункових операцій

Верховною  радою  України  прийнято Закон  України  № 1017-IX  від 01.12.2020  “Про внесення  змін до Податкового кодексу  України  та  інших  законів України щодо лібералізації застосування реєстраторів розрахункових операцій платниками єдиного податку та скасування механізму  компенсації покупцям (споживачам) за скаргами щодо порушення встановленого порядку проведення розрахункових операцій частини суми застосованих санкцій (далі Закон № 1017).

12:34 09.03.2021

Опитування бізнесу щодо інноваційної діяльності в Україні

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України проводить опитування бізнесу щодо інноваційної діяльності в Україні: "Інноваційна діяльність в Україні: чинники успіху та перешкоди".

10:42 22.01.2021

Мораторій на проведення органами державного нагляду (контролю) планових заходів із здійснення державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності продовжує діяти в редакції Закону №533-ІХ.

13:59 04.01.2021

Мінцифри запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності

Міністерство цифрової трансформації запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта». Онлайн-платформу запущено відповідно до Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 29 вересня 2019 року № 849, зокрема, цілі: «Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути». Кожен громадянин може безкоштовно опанувати цифрові навички за новим сучасним форматом – освітні серіали. Наразі, на платформі доступний новий онлайн-курс «Стартуй стартап» (https://osvita.diia.gov.ua/courses/startuj-startap). Серіал дає практичні знання про те, як зробити свій стартап від ідеї до реалізації.

14:27 19.11.2020

Загальний інформаційний ресурс для бізнесу під час карантину. Опитування власників та керівників малого і середнього бізнесу

Мінекономіки спільно з Офісом розвитку малого і середнього підприємництва (SMEDO) створили загальний інформаційний ресурс для бізнесу під час карантину: https://sme.gov.ua/covid19/

08:35 27.10.2020