Володимирівський сільський будинок культури

Володимирівський сільський Будинок Культури

Володимирівка - мальовниче невеличке село на березі Казеного Торця, село з більш ніж двохсотрічною історією. Здавна тут жили люди в курганах біла села було знайдено кам'яний календар, якому близько трьох тисяч років. Володимирівка мала кілька назв, пережила війни, передовим був колгосп імені "Куйбишева", яким багато років керував Микола Захарович Хаджинов. Зараз однією з кращих у районі є філія "Оксамит" ТОВ   "Бета - Агро Інвест", працівники якої збирають чи не найбільші вражаї. Славне село і своїми творчими людьми. Олена Яворська викладає картини з насіння. Багато майстринь і з вишивки бісером, це Сінькова Ніна, Мартиненко Валентина, Ничик Діана, Зоненко Тамара, Бірюкова Маргарита, Калініченко Олександра, Омельченко Людмила. Чи й знайдеться ще десь такий художник, як Віктор Ізотов, який майже десять років малював картину Бородинської битви.  Селу присвятили вірші такі поети, як відомі Білицькі поети Григорій Заварзін та Василь Брик, які теж  не встояли перед чарівністю Володимирівки. У 2016 році старостою села було обрано Володимира Миколайовича Сацуру, який з великою відповідальностю відноситься до своїх обов'язків.

13:04 27.05.2020