Символіка Шахівської громади

Прапор -  прямокутне полотнище  триколор блакитно-жовто-зеленого кольорів із зображенням у його центральній частині гербу територіальної громади.

Блакитно-жовті кольори відображають Державний прапор України, блакитний – колір неба, жовтий – пшеничне колосся, зелений – безкрайні луги.

Опис герба:

Зображення герба поділено синьою смужкою на дві половини. На лівій половині, на зеленому фоні зображені: дерево, байбак, фазан, терикони, очерет. На правій половині, на синьо-жовтому фоні зображені: соняшник, сніп пшениці.

Пояснення символіки

Синя смужка, яка поділяє герб на дві половини – це річка Казенний Торець та технічні водойми.

Фазан, дерево, очерет та байбак – відображають флору та фауну територіальної громади

Терикони – символ глино - добувної промисловості

Соняшник та сніп пшениці – говорить про те що, на території громади розвинуто сільськогосподарське ремесло.

Синій колір – колір неба, жовтий – колір пшеничний полів, зелений – колір безкрайніх лугів