Учнівське самоврядування

Учнівське самоврядування в  закладі  освіти має двоступеневу структуру – загальношкільну і класну із чітким взаємозв’язком органів учнівського самоврядування класів із загальношкільними, що знаходить своє відображення у підпорядкуванні перших останнім, а також у консультативному педагогічному керівництві органами учнівського самоврядування обох рівнів.

Важливий принцип учнівського самоврядування – «Самі вирішили – самі зробили – самі відповідаємо».

Основні завдання органів учнівського самоврядування:

• забезпечення і захист прав та інтересів учнів;

• забезпечення виконання учнями своїх обов’язків;

• сприяння навчальній та творчій діяльності учнів;

• сприяння проведенню серед учнів соціологічних досліджень.

Збір лідерів учнівського самоврядування

28.04.202 року відбувся  збір лідерів учнівського самоврядування Шахівської ЗОШ  в онлайн режимі з лідерами учнівського самоврядування закладів освіти Іллінівської ТГ.

06:55 28.04.2021