Правила прийому до ЗДО

Правила прийому дітей до ЗДО

Відповідно до ст.34 «Закону України» Про освіту», прийом дітей в дошкільні навчальні заклади проводиться за бажанням батьків. Згідно ст. 36 « Про дошкільну освіту», батьки мають право вибирати заклад дошкільної освіти.

Прийом дітей до дошкільного закладу здійснює директором дошкільного закладу протягом календарного року на підставі таких документів:

1.Заява від  батьків або осіб, які їх замінюють, на ім 'я директора.

2.Свідоцтво про народження(копію)

3.Згода на збір та обробку персональних даних.

4.Медична картка дитини(форма 063-о,086-1о

5.Копія рішення або посвідчення про пільги( для пільгової категорії дітей)

Порядок оплати  харчування дитини.

Оплата вноситься до10числа за місяць у будь якій банківській установі; батьки пред’являють оплачену квитанцію вихователю.

У випадку відсутності дитини в дошкільному закладі батьки повинні провести оплату і повідомити про це вихователя.

Перерахування оплаченої квитанції з причин хвороби дитини здійснюється в наступному місяці.

Пільгова оплата за харчування надається після надання у                             бухгалтерію відповідних документів. Перерахунок відбувається

з моменту подачі документів.

Шановні батьки.

В ЗДО «Тополька» діють правила, вимоги, які допомагають правильно організовувати час перебування у ньому Ваших дітей. Запрошуємо Вас дотримуватися таких правил:

1. Своєчасно приводити дитину до дошкільного закладу з 7.00 до 9⁰⁰, повідомляючи про прихід дитини вихователю та забирати її з садочка.
  2. Якщо Ви привели дитину , а діти вашої групи роблять ранкову гімнастику, вам слід дочекатися в приймальній кімнаті кінця гімнастики і передати дитину вихователю. Неприпустимо залишати дитину саму у приймальній кімнаті.
  3. Приводити дитину в чистому одязі, у взутті, що відповідає розміру ноги дитини та санітарно-гігієнічним вимогам.
  4. Приводити дитину в садочок тільки здорову, повідомляти вихователя про її самопочуття вдома (вночі, зранку) та незвичайні випадки

( падіння, ушкодження, скарги на погане самопочуття тощо).

1. Своєчасно повідомляти вихователя про хворобу дитини та інші причини її відсутності.
  2. Якщо під час ранкового прийому у дитини виявлено ознаки хвороби, батьки зобов'язані звернутися до лікаря за консультацією або медичною допомогою.
  3. Батьки, або особи, що за їх дорученням приводять дітей в дошкільний заклад, мають передати дитину вихователю або тому працівникові ЗДО, який приймає дітей в цей час. Неприпустимо відправляти дитину до садочка саму, без супроводу дорослого. Увечері при залишені дітьми дошкільного закладу вихователь зобов'язаний передати дитину батькам або іншій особі (якій виповнилося 16 років), що прийшла за нею за дорученням батьків.
  4. Батькам варто заздалегідь домовитися з вихователем щодо тих осіб, яким вони доручають забирати дитину з садочка. В окремих випадках таке доручення оформлюється письмово.
  5. Вихователь не має права віддавати дитину з закладу неповнолітнім дітям, батькам у нетверезому стані.
  6. Вносити плату за харчування до 10 числа кожного місяця.
  7. Вихователь не несе відповідальність за збереження прикрас (сережки, хрестики, ланцюжки тощо).

Під час складання правил використано:

1. Закон України «Про дошкільну освіту»,
  2. Положення про заклад дошкільної освіти.
  3. Інструкція з організації охорони життя і здоров'я дітей в дитячих дошкільних закладах.

Обов’язки батьків:

Батьки (законні представники) зобов'язані:

• Закласти основи інтелектуального, фізичного, етичного розвитку дитини в дитячому віці.
  • Виконувати Статут ЗДО в частині, що стосується їх прав і обов'язків.
  • Своєчасно оплачувати утримання дитини в ЗДО.
  • Своєчасно повідомляти про можливу відсутність дитини.
  • Сприяти ЗДО у вихованні, навчанні і розвитку вихованця.
  • Взаємодіяти з ЗДО за всіма напрямками виховання і навчання дитини.
  • Відвідувати загальні і групові збори.