Новини Золотоколодязької ЗОШ

21 лютого -Міжнародний день рідної мови

Мова - духовний скарб нації. Це не просто засіб людського спілкування, це те, що живе в наших серцях. Змалечку виховуючи в собі справжню людину, кожен із нас повинен в першу чергу створити в своїй душі світлицю, у якій зберігається найцінніший скарб - МОВА.

08:08 21.02.2023

ДЕСЯТА АКЦІЯ " АНГЕЛИ ПАМ'ЯТІ"

Учні Золотоколодязької ЗОШ приєднались до щорічної тихої акції «Ангели пам’яті» із вшанування Героїв Небесної Сотні і усього Небесного воїнства, виготовивши власноруч ангелів з паперу.Акція стала міжнародною, до неї долучаються українці в різних країнах світу. Ангеликів майструють у школах, у військових частинах та підрозділах Збройних сил та Національної гвардії України.

18:38 19.02.2023

ВІТАЄМО З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ГЕРБА УКРАЇНИ !

Наш герб — тризуб. У ньому сила Отця небесного і сина. Уважно придивись до нього — На Духа схожий він Святого, Що голубом злетів з небес І у людських серцях воскрес. Тризуб, немов сім’я єдина, Де тато, мама і дитина Живуть у мирі і любові На Україні вольній, новій.

17:38 18.02.2023

ДЕНЬ ЄДНАННЯ

Сьогодні важливий день – День єднання! Ми різні, різного віку, різної статі, з різних міст, регіонів, різних професій, різних талантів, різних знань, мов, релігій. Але об'єднує нас єдине бажання: жити в мирі, щасливо, однією родиною, з дітьми, з батьками. І на все це ми маємо повне право. Бо ми в себе вдома, ми в Україні. Єднаймося , УКРАЇНЦІ! В єдності наша сила!

22:49 15.02.2023

ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ

27 січня у нашій школі пройшли виховні онлайн-заходи, присвячені Дню пам’яті Героїв Крут. Ця подія для українського народу стала символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність. Здавалося б, минуло так багато років з того часу, а тема боротьби за свою незалежність і досі гостра й актуальна для нас. Вчинок юнаків хвилює серця українців,незламні духом, вони дали безпрецедентний урок мужності та патріотизму.

10:37 28.01.2023

Участь у конкурсі

Дев'ятого січня учні нашої школи: Філіпп Олександр (3 клас), Мундяк Маргарита (6 клас), Анасейчук Вікторія (9 клас) - взяли участь у XXIII Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика ( територіальний рівень) з метою піднесення престижу української мови. Бажаємо перемоги.

14:08 10.01.2023

НОВОРІЧНЕ СВЯТО

Напередодні канікул, 23 грудня, у нашій школі відбулося Новорічне свято . Діти на нього заслуговують!!! Ніхто не має права відбирати дитинство у наших дітей !!! Не дивлячись на дистанційний формат навчання, наші креативні вчителі намагаються максимально наблизити навчальний та виховний процеси до звичного учням шкільного життя.

09:56 23.12.2022