Шахівська територіальна громада

Новини Золотоколодязької ЗОШ

Подорож країнами Європи

Щороку у третю суботу травня Україна відзначає День Європи. Для українців – це особливий день, адже нашу країну та ЄС єднають спільні цінності, історія та культура.

09:25 15.05.2021

Без права на забуття

Страшні сліди залишила Друга Світова війна. За ці роки в Україні загинув кожен шостий громадянин. Хто візьметься підрахувати, скільки вони могли б зробити, скільки б могли пізнати радісних хвилин. День 9 травня став Днем Перемоги, великим святом всього людства.

09:29 09.05.2021

ВІТАЄМО ІЗ ЗАВЕРШЕННЯМ І МІЖНАРОДНОГО (VII ВСЕУКРАЇНСЬКОГО, XVII ВСЕКРИМСЬКОГО) ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ ТВОРЧОСТІ «ЗМАГАЙМОСЬ ЗА НОВЕ ЖИТТЯ!», ПРИСВЯЧЕНОГО ЛЕСІ УКРАЇНЦІ!

Цьогоріч конкурс-фестиваль був присвячений 150 - річчю з дня народження Лесі Українки (Лариси Петрівни Косач-Квітки) – видатної української письменниці та громадського діяча, однієї з найяскравіших зірок національної та світової культури та набрав неабияких масштабів! У семи номінаціях конкурсу змагалися більше сімнадцяти тисяч учасників, а загальна кількість причетних до цієї події складає (за приблизними підрахунками членів журі) більше, ніж п’ятдесят тисяч поціновувачів таланту Лесі Українки та її дитячої творчості.

15:17 26.04.2021

Герої Чорнобиля

Раніше ми вже писали про те, що членами шкільної молодіжної організації "#ВЕКТОРПЛЮС" було розпочато роботу над проєктом "Герої Чорнобиля" до 35-роковин планетарної трагедії. Сьогодні ми презентуємо вам лише невеличку його частину, адже наразі стоїмо тільки на витоках. Якщо у вас є інформація стосовно учасників ліквідації наслідків катастрофи на Чорнобильській АЕС, що проживають або проживали на території нашого краю, поділіться нею, будь ласка, у коментарях. Будемо вдячні. Пам'ятаймо героїв! Шануймо подвиг!

15:15 26.04.2021

Дзвони Чорнобиля

Цьогоріч, 26-го квітня, минає 35 років, як на 4-му енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції сталася катастрофа планетарного масштабу, яка є найбільшою за всю історію ядерної енергетики, як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за економічним збитком.

08:53 24.04.2021

Міжнародний День Землі

Щорічно 22 квітня відзначається Міжнародний День Землі - свято, що ознаменувало початок сучасного екологічного руху. Мета цього дня - звернути увагу на проблеми навколишнього середовища. Слоган Дня Землі 2021 - "Відродити нашу Землю".

21:44 22.04.2021

День довкілля

У суботу - 17 квітня - усі матимуть змогу зробити світ кращим. Адже саме День довкілля дозволяє нам оцінити стан навколишнього середовища і надає можливість з'ясувати роль людства у збереженні нашої планети. Витратити годину часу на вихідних, щоб впорядкувати територію біля будинку разом із сусідами, зменшити використання пластику, не смітити на вулиці – зовсім не важко, проте яку користь це принесе для навколишнього середовища!

21:40 17.04.2021

ЗАГАЛЬНА ТОЛОКА "ЧИСТЕ ПОДВІР'Я - ЧИСТА ГРОМАДА"

Весна з кожним днем усе більше балує нас своїм теплом, яскраве сонечко закликає до спільної праці... Сьогодні вчителі й учні нашої школи долучилися до прибирання у рамках толоки "Чисте подвір'я - чиста громада". Що з цього вийшло - дивіться у фотозвіті! (посилання: https://www.facebook.com/photo?fbid=1844018315756586&set=pcb.784005895879343)

21:34 16.04.2021

ПРАВОВИЙ ЛЕКТОРІЙ

Сьогодні до нашої шкільної родини завітав поліцейський офіцер Шахівської ОТГ Ягупець Олексанр Анатолійович. У ході тематичний лекцій діти дізналися про різні види правопорушень та відповідальність за скоєння дрібних злочинів, класифікацію штрафів та громадських робіт. Було порушено питання про булінг (цькування) та його різновиди, порядок реагування на доведені випадки булінгу та відповідальність осіб, причетних до булінгу. Дякуємо за змістовну та корисну інформацію, сподіваємося на плідну співпрацю!

14:36 14.04.2021

Вітаємо з перемогою!

Уже другий рік поспіль наша школа бере участь і посідає призові місця в Обласному фестивалі етнічних та національних мов і культур "Мови різні - душа одна". Вітаємо з перемогою вчителя початкових класів і керівника гуртка "Умілі ручки" Іскру Надію Петрівну в номінації "Майстер-клас з образотворчого або декоративно-ужиткового мистецтва" (виготовлення виробів із вторинної сировини)! Бажаємо натхнення для творчих успіхів та життєвих перемог!

13:17 12.04.2021