Шахівська територіальна громада

Новини Золотоколодязької ЗОШ

Шість мільйонів сердець

27 січня - трагічна дата. І не тільки для українського народу, який увіковічнив у своїй пам’яті, закарбував на кожному серці жахливі роки Другої світової війни, а й для інших держав, громадяни яких опинилися під прицілом нацистів, що безжально переслідували і знищували європейських євреїв і ромів.

14:00 27.01.2021

Соборність - єдність і злагода

Соборність українських земель має глибоке історичне коріння, спирається на споконвічну мрію народу про власну незалежну, соборну державу. Остаточна процедура оформлення соборності відбулася в Києві 22 січня, в першу річницю проголошення ІV Універсалу.

12:34 22.01.2021

Вітаємо переможців!

Щороку школярі беруть участь у Всеукраїнських учнівських олімпіадах. Змагалися за першість у знаннях з окремих предметів і наші розумники. За підсумками ІІ (районного) етапу маємо наступний результат:

17:35 03.01.2021

День рідної мови

21 лютого представники всіх націй і народностей світу відзначають Міжнародний день рідної мови. Свято було започатковано у листопаді 1999 року на тридцятій сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО у Парижі. Про «підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності» - звучало у заголовку документа. Міжнародне свято рідної мови мало послугувати захисту мови як культурної спадщини кожної окремої національності, кожної народності на нашій планеті.

15:44 01.03.2020

Небесна сотня

Нам випало бути свідками подій драматичних і надзвичайно болючих, таких, що ввійдуть  до підручників історії та будуть визначати наше майбутнє.

12:08 21.02.2020