Шахівська територіальна громада

Новини Золотоколодязької ЗОШ

ПРАВОВИЙ ЛЕКТОРІЙ

Сьогодні до нашої шкільної родини завітав поліцейський офіцер Шахівської ОТГ Ягупець Олексанр Анатолійович. У ході тематичний лекцій діти дізналися про різні види правопорушень та відповідальність за скоєння дрібних злочинів, класифікацію штрафів та громадських робіт. Було порушено питання про булінг (цькування) та його різновиди, порядок реагування на доведені випадки булінгу та відповідальність осіб, причетних до булінгу. Дякуємо за змістовну та корисну інформацію, сподіваємося на плідну співпрацю!

14:36 14.04.2021

Вітаємо з перемогою!

Уже другий рік поспіль наша школа бере участь і посідає призові місця в Обласному фестивалі етнічних та національних мов і культур "Мови різні - душа одна". Вітаємо з перемогою вчителя початкових класів і керівника гуртка "Умілі ручки" Іскру Надію Петрівну в номінації "Майстер-клас з образотворчого або декоративно-ужиткового мистецтва" (виготовлення виробів із вторинної сировини)! Бажаємо натхнення для творчих успіхів та життєвих перемог!

13:17 12.04.2021

Нагород багато не буває!

Усі ми пам'ятаємо шедевральний результат, якого досягли наші розумники під час ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад. Тоді було нагороджено переможців, які одночасно посіли першість у кількох предметних олімпіадах. Сьогодні ж усі призери ІІ етапу отримали заохочення у вигляді цінних подарунків. Ще раз вітаємо переможців! Ви на вірному шляху!

13:04 12.04.2021

«1 мільйон дерев за 1 день у 100 країнах світу»

Питання озеленення планети наразі критично постає перед її населенням. Адже популярність дерев'яних виробів призводить до непоправної картини - винищення зеленого масиву в критичній кількості. Сьогодні колектив нашої школи взяв участь в Акції «1 млн дерев за 1 день у 100 країнах світу», організатором якої є БФ «Озеленення України». Місія проєкту Озеленення Планети - висадити 100 000 000 дерев по всій планеті протягом трьох років. Відновити екосистему Землі. Об’єднати людей планети. Тож не будьмо байдужими до питань сьогодення. Врятуймо планету разом!

14:16 09.04.2021

ВЕЛИКОДНІ ПИСАНКИ

07 квітня відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу з писанкарства "Великодні писанки". Доводили свою майстерність троє наших учениць: Анасейчук Вікторія, Максименко Яна, Федорова Дар'я (керівник Максименко О.В.). Бажаємо всім учасницям перемоги! Тільки вперед!

09:30 07.04.2021

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЗДОРОВ'Я

У рамках Всесвітнього дня здоров'я у школі серед учнів 6-10 класів було проведено Здоров'язберігаючий челендж. Тема- пандемія коронавірус COVID -19. Десятикласниці нагадали учням, які симптоми у коронавірусу, як протікає захворювання і що робити, коли є очевидні симптоми. Хлопці 9 класу розповіли іншим, як захистити себе в умовах пандемії та навчили правильно мити руки з милом. Учні 8 класу ще раз показали, як правильно одягати, носити та знімати захисні маски. А семикласники озвучили правила особистої гігієни, які захистять нас від багатьох інфекцій. Усі побажали один одному здоров'я.

09:27 07.04.2021

Тиждень книги

Напередодні весняних канікул у школі стартував Тиждень книги. Тільки-но було оголошено план його проведення, як учні школи активно включилися в роботу. Так, було проведено наступні заходи:

08:29 23.03.2021

У СВІТІ КАЗОК

Цікавий, чарівний, таємничий, неосяжний, яскравий… Скільки ще можна дібрати епітетів до світу, який нам відкривають книжки. Перші сходинки туди – це, звичайно, казки, які є мудрим наставником кожної дитини. Сьогодні бібліотекарем школи Л.І. Чучин було підготовано мінівиставу, яка стала своєрідною посвятою наших першачків у читачів. До діточок у гості прибули чи не всі літературні герої. Тут і Баба Яга, і Чахлик, і Незнайко… А кого ще запросили на свято – дивіться у нашому фотозвіті!

09:05 19.03.2021

А що вам відомо про мінну безпеку?

З метою інформування учнів з приводу мінної безпеки до нашої школи завітала команда фахівців представництва ХАЛО ТРАСТ ЮНІСЕФ в Україні. Під час роз’яснювальної роботи учні стали учасниками тренінгів, ситуативних завдань; поновили знання з протипожежної та техногенної безпеки, отримали необхідну інформацію щодо правил поводження з невідомими предметами. Не обійшлося без подарунків. На пам'ять про корисну зустріч дітям залишилися від експертів тематичні плакати з правил нового етикету.

08:43 17.03.2021