Шахівська територіальна громада

Новини Золотоколодязької ЗОШ

Щоб пам'ятали!

7 вересня, напередодні 78-ї річниці з Дня визволення Донбасу від німецько-фашистських загарбників у Комунальному закладі Шахівської сільської ради» Золотоколодязька ЗОШ І-ІІІ ступенів» відбувся мітинг пам’яті « Щоб пам’ятали!» Присутні згадали трагічні події минулої війни, історію окупації та історію визволення рідного краю, хвилиною мовчання вшанували пам’ять співвітчизників, полеглих у боротьбі за честь і свободу. Завершився мітинг побажаннями скорішого настання мирних та щасливих днів в Україні.

10:06 08.09.2021

Свято Першого Дзоника

1 вересня  у комунальному закладі Шахівської сільської ради «Золотоколодязька ЗОШ І-ІІІ ступенів» традиційно по-родинному  пройшло свято Першого дзвоника, який сповістив учнів, батьків та вчителів про початок нового навчального року.    Вкотре школа гостинно відчинила для учнів свої двері і запросила  у просторі і затишні класи.

12:40 01.09.2021

Пам'ятаємо заради майбутнього

Щороко 29 серпня в Україні відзначається День Пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність , суверенітет і територіальну цілісність України.  Учні та вчителі нашої школи вшанували пам'ять загиблих, узявши участь у ряді заходів.  Відбулося покладання квітів до пам'ятного знаку воїнам АТО в центрі села Золотий Колодязь. На урочистій нараді педагоги вшанували пам'ять загиблих загальноукраїнською хвилиною мовчання. Також шкільний бібліотекар Чучин Л.І. оформила шкільну бібліотечну виставку "Героям слава!".

09:44 30.08.2021

Подорож країнами Європи

Щороку у третю суботу травня Україна відзначає День Європи. Для українців – це особливий день, адже нашу країну та ЄС єднають спільні цінності, історія та культура.

09:25 15.05.2021