Шахівська об'єднана територіальна громада

Новини Никанорівської ЗОШ

День рідної мови

21 лютого представники всіх націй і народностей світу відзначають Міжнародний день рідної мови. Свято було започатковано у листопаді 1999 року на тридцятій сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО у Парижі. Про «підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності» - звучало у заголовку документа. Міжнародне свято рідної мови мало послугувати захисту мови як культурної спадщини кожної окремої національності, кожної народності на нашій планеті.

15:44 01.03.2020

Небесна сотня

Нам випало бути свідками подій драматичних і надзвичайно болючих, таких, що ввійдуть  до підручників історії та будуть визначати наше майбутнє.

12:08 21.02.2020

День Святого Валентина

14 лютого – день Святого Валентина – покровителя усіх закоханих. В цей день усі закохані цілого світу стараються зробити щось приємне для своєї другої половинки, щоб цей день запам’ятався надавго чимось хорошим і позитивним.

19:26 17.02.2020