Онлайн-анкетування щодо якості та безпеки роботи дитячих закладів оздоровлення та відпочинку Донецької області.

Дата: 20.03.2018 11:12

З метою оновлення змісту роботи дитячих закладів оздоровлення та відпочинку Донецької області, підвищення якості та безпеки надаваних в них послуг департамент сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації проводить онлайн-анкетування для участі дітей шкільного віку та їх батьків щодо якості та безпеки роботи дитячих закладів оздоровлення та відпочинку Донецької області до 01.04.2018.

Зауваження та пропозиції учасників анкетування будуть враховані у проекті обласної Комплексної Програми «Оздоровлення та відпочинок дітей Донецької області на 2018-2022 рр.»