Розширено перелік аптек, які беруть участь в урядовій програмі «Доступні ліки»

Дата: 04.08.2017 11:31

Продовжує працювати урядова програма «Доступні ліки», яка підтримує хворих на серцево-судинні захворювання, бронхіальну астму та цукровий діабет.

Жителі нашого міста вже отримали пільгові медикаменти на суму 236 тисяч гривень. Коштів, виділених державою і отриманих комунальним закладом «Добропільський центр первинної медико-санітарної допомоги», вистачає. Нагадаємо, що для того, щоб взяти участь у програмі, треба звернутися до свого сімейного лікаря, отримати правильно виписаний рецепт та обміняти його на ліки безкоштовно або з незначною доплатою в аптеці з позначкою «Доступні ліки».

Міністерство охорони здоров'я України днями опублікувало новий реєстр препаратів, що беруть участь в урядовій програмі та які пацієнти з серцево-судинними захворюваннями, діабетом ІІ типу та бронхіальною астмою можуть отримати безкоштовно або з незначною доплатою.
       До оновленого реєстру ліків (https://goo.gl/HUJWzk) ввійшло 199 препаратів, раніше у програмі брали участь 157 препаратів. У новому реєстрі стало на 33 позиції більше у порівнянні з попередніми місяцями для пацієнтів, які хворіють на серцево-судинні захворювання, на 5 – діабет ІІ типу, на 4 – бронхіальну астму.

На сьогоднішній день розширено перелік аптечних закладів, де відпускаються лікарські засоби, вартість яких повністю або частково відшкодовується в рамках програми «Доступні ліки», а саме:

ТОВ «Добрі ліки»:

• Аптека 161 - м. Добропілля, вул. Першотравнева, 121
  • Аптека 146 - м. Білицьке, вул. Харківська, 3
  • Аптека 150 - м. Білозерське, вул. Ватутіна, 1
  • Аптека 134 – смт Новодонецьке, вул. Мальовнича, 12
  • Аптечний пункт 61 - м. Добропілля, вул. Гагаріна, 3, КЗОЗ «Добропільська ЛІЛ», 1 поверх
  • Аптечний пункт 60 - м. Добропілля, м-н Молодіжний, 6а, КЗ «Добропільський ЦПМСД»

ТОВ «Арніка»

• Аптека 22 - м. Добропілля, м-н Молодіжний, 6а, КЗ «Добропільський ЦПМСД»
  • Аптека 20 - м. Добропілля, просп. Перемоги, 35
  • Аптека 29 - м. Білозерське, вул. Будівельна, 24