День  ветерана та День людей похилого віку

Дата: 15.10.2017 18:33

В Торецькому СБК відсвяткували День  ветерана та День людей похилого віку.

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку. Для українців сьогодні похилий вік цілком зрозуміло вважається справжнім досягненням, оскільки далеко не всім громадянам вдається дожити до такого віку.

Турбота про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними своєї держави.

Ми можемо лише здогадуватися, скільки випробувань, болю і втрат довелося їм пережити і при цьому зберегти гідність, віру, любов, які вони пронесли через все своє життя.