Привітання дітей з днем Святого Миколая

Дата: 19.12.2017 15:02

День святого Миколая – священне свято, день, коли варто забути про всі невдачі й неприємності та згадати про те, що дива трапляються всюди і постійно. День Святого Миколая – це свято, у яке здійснюються найзаповітніші мрії, свято, яке завжди розмальовує наші обличчя щирими посмішками, а наші душі – теплим та незгасаючим вогнем любові до ближнього.

Святий Миколай завітав і до Шахівської сільської ради...

19 грудня 2017 року посадові особи Шахівської сільської ради привітали всіх дітей громади зі святом, особливу увагу приділили дітям пільгових категорій, яким найбільше її не вистачає.

У ранковий час і у Володимирівський  сільський будинок культури завітав Святий Миколай, бо власноруч отримав листа від Попової Софії, яка живе у великій родині. У своєму листі Софія просила ляльку з гарними сукнями. Староста села Володимирівка Володимир Миколайович Сацура, посприяв для здійснення мрії маленької Софії.