Вітаємо з Днем народження Соболь Ларису Богданівну!

Дата: 31.10.2017 13:18

Вітаємо з ювілеєм вчителя Шахівської ЗОШ І-ІІІ    ступенів, талановиту, мудру та дуже гарну жінку,

Соболь Ларису Богданівну!

Вам сьогодні п’ятдесят. Пора зрілості чимось схожа на золоту осінь – це пора збору врожаю, це середина життя. А середина – вона завжди золота. Тому і серце у вас золоте. І душа золота. І руки золоті. І нехай же завжди життя ваше ллється золотом. Бажаємо вам здоров’я, щастя і збереження бадьорості духу і фортеці характеру на довгі-довгі роки.

Бажаємо, щоб Ви не зупинялися на досягнутому, так само наполегливо йшли вперед! Вас оточують люблячі рідні та близькі, колеги цінують Ваш досвід і авторитет! Міцного здоров’я, успіху і багато приводів для радості!