Добропільський район, Донецька область

У Добропільському районі відбулася нарада

Реалізація проектів за пріоритетними напрямками

з відновлення соціально-економічної інфраструктури

Сьогодні, 25 липня, в Добропільській райдержадміністрації представники Департаменту інвестиційно-інноваційного розвитку і зовнішніх відносин облдержадміністрації на чолі з Ольгою Серняк, начальником управління інвестиційної політики, провели виїзну нараду з питань реалізації проектів за пріоритетними напрямками з відновлення соціально-економічної інфраструктури.

На нараді також були присутні представники Олександрівської, Покровської райдержадміністрацій та Шахівської сільської ради.

Представники Шахівської ОТГ. Заступник голови сільської ради - О.Л.Шапко та завідувач фінансово-економічним сектором - О.М.Новікова

В нараді взяли участь керівники району Дмитро Кірносов, голова райдержадміністрації та Олексій Стебель, перший заступник голови райдержадміністрації.

На зустрічі обговорювалися проекти розвитку територій на 2017-2020 роки, які будуть розміщені на інтерактивній карті розвитку Донецької області, що дасть можливість більш активно залучати інвесторів в райони.